Reklama

Katalog

Sun Outdoor Bílá

SUN OUTDOOR BÍLÁ Ideální příležitost pro Váš volný čas!Nabídka sportovních aktivit pro širokou veřejnost (horská kola, horské koloběžky, čtyřkolky, hole Nordic Walking, trampolína, lukostřelba) na Vás čeká ve známém horském středisku Bílá.Horské středisko Bílá je zajímavým místem pro ty, které láká klidný přátelský nebo rodinný výlet s přiměřenou dávkou sportovní aktivity. Na své si přijdou i příznivci adrenalinu a náročnějších sportovních výkonů. Půjčovna sportovního vybavení poblíž dolní stanice lanové dráhy  nabízí horská kola a koloběžky, radu s výběrem vhodných tras a zajímavých míst v okolí, možnost vyvézt se nahoru lanovkou a pak absolvovat adrenalinový sjezd horskými serpentinami.

K dispozici jsou také  benzínové čtyřkolky a trasa vytyčené právě jen pro ně. I menší děti dokážou ovládat bezpečně, s radostí a požitkem z „opravdového“ řízení tato vozítka.

 

Pro děti, ale nejen pro ně, je velkým lákadlem trampolína. Bezpečně ohrazena ochrannou sítí umožní každému zájemci vyzkoušet si různé typy skoků, poznat pocit, „když se houpe země pod nohama“, zlepšit svou stabilitu a schopnost rovnováhy. A navíc je to opravdu zábava!

 

Jako Vilém Tell si může připadat člověk, když uchopí do ruky luk, přes rameno hodí toulec se šípy, jeden z nich nasadí na tětivu. Pak okamžik napětí, zamířit a vystřelit! Třeba se nepodaří zasáhnout terč napoprvé. Ale stačí několik pokusů, trocha snahy a je možné to dokázat. Tak proč si nedopřát ten pocit úspěchu a radosti. Tento zážitek nabízí zájemcům LUKOSTŘELNICE v obci Bílá.

 Pro zájemce o zdravý pohyb, pro lidi se zdravotními problémy, které neláká adrenalinový sport, ale jen pobyt v přírodě, nové dojmy a pěkný výlet jsou k dispozici hole Nordic Walking. Při chůzi s nimi se zapojují do pohybu svaly celého těla, zlepšuje  se výkon srdce, dýchacího a oběhového systému. Tělo spaluje o 35 % více kalorií, zlepšuje se celková fyzická, ale i psychická kondice. Ceníky Horská kola, koloběžky - výlet
Délka vypůjčení Cena za kolo, koloběžku
  Koloběžka Tretroller HX-1 Kolo, Koloběžka STREET STAR 26 a 16
 1/2 dne Kč 210,- Kč 190,-
 1 den Kč 270,- Kč 250
 Horská kola, koloběžky - sjezd
 Počet osobCena za osobu a jízdu
  Koloběžka STREET STAR 26 a 16         Koloběžka Tretroller HX 1 
 1 Kč 60,-                                                       Kč 80,-- 
 Trampolína
Doba skákání Cena za osobu
   5 minut Kč 20,-
 10 minut Kč 40,-
 15 minut Kč 50,-
  Čtyřkolky
Délka vypůjčeníCena za osobu*
 5 min.  Kč 50,-
 10 min. Kč 90,-
 15 min. Kč 130,-
 Lukostřelba
Délka půjčení luku  Cena za osobu
 30 minut Kč 50,-
 45 minut Kč 70,-
 60 minut Kč 90,-
  Hole Nordic Walking
 Délka půjčení Cena za hole
 1/2 den Kč 30,-
 1 den Kč 50,-
  Kontakty: SUN Outdoor Bílá73915 BíláTel.: 774155380E-mail: bila@beskydysport.cz  

Hodnocení: 6.1/10  Hodnotilo: 1687

Ukázat v mapěodkaz
Adresa: Bílá, Bílá


Poslední aktualizace: 17.07.2008

Skupiny
Kolo

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Doporučujeme

Přihlašte se