Reklama

Katalog

Bungalovy Poslův mlýn

Nabízíme následující služby v oblasti cestovního ruchu:
- dětské rekreace
- školy v přírodě
- letní tábory pro děti
- studentské pobyty
- soustředění pro sportovce
- individuální rekreace pro jednotlivce a skupiny
- firemní pracovní porady
- rodinné a podnikové oslavy
- bezbariérové přístupy

Hledáte-li klidné místo k odpočinku, neváhejte. Máchovo jezero patří mezi nejvyhledávanější letoviska jak tuzemských, tak zahraničních návštěvníků a milovníků přírody. V jeho rybniční soustavě směrem na jih je Poselský rybník na jehož písečném břehu se nachází náš sportovní areál s bungalovy o rozloze 3,5 ha.

Celý areál je oplocen, k dispozici je parkoviště pro autobusy i osobní vozy, dvě přírodní ohniště, dětský koutek s kolotočem, houpačkami a prolézačkou, sportoviště, písečná pláž. Před jídelnou je terasa s příjemným posezením.

Dominantou Máchova kraje je ranně gotický hrad Bezděz obklopen převážně borovými lesy lákajícími k procházkám či projížďkám na kole po nově vyznačených cyklostezkách.

Nabízíme ubytování ve 2 až 4 lůžkových pokojích s krytou lodžií, vlastním sociálním zařízením, sprchou a elektrickým vytápěním. Celková ubytovací kapacita je cca 300 lůžek.

Stravování je zajištěno v jídelně formou samoobsluhy (polopenze, plná penze). V kiosku je možnost nákupu nápojů, cukrovinek, zmrzliny, doplňkového zboží apod.

K relaxaci je zde pláž s loďkami, vodním kolem, plážový volejbal, nohejbal, florbal, malý fotbal, házená, stolní tenis, basketbalové koše a přírodní ohniště. Na objednávku je možno zajistit, horská kola, projížďky na koních, ptačí ZOO, výuku surfování, tenisové kurty, projížďku parníkem po Máchově jezeře, autobusové výlety apod. Ve večerních hodinách diskotéku (na jídelně).

Hodnocení: 5.1/10  Hodnotilo: 2482

Ukázat v mapěodkaz
Adresa: Poslův Mlýn 834, Doksy


Poslední aktualizace: 12.08.2008

Skupiny
Chatové tábory Kempy Letní koupaliště Rekreační zařízení Restaurace

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Doporučujeme

Přihlašte se