Reklama

Katalog

Hotel Na Trojce

Náš Hotel Na Trojce je ukrytý od shonu civilizace v podhůří Hrubého Jeseníku na poloze
50°5'15.64"N,17°0'27.45"E. To znamená, že je u nás v zimě spousta sněhu a v létě jasný sluneční svit.


I v těchto končinách však nabízíme výtečnou stravu a pohodlné ubytování za přátelské ceny a společně s překrásnou okolní krajinou si u nás lze odpočinout a pobavit se jak v létě tak
v zimě a to až v počtu 60-ti návštěvníků všech věkových kategorií.
Pro hosty je připraveno celkem 22 rekonstruovaných pokojů a to 2-, 3- a 4-lůžkových.
Společné prostory hotelu jsou vybaveny z ohledem na jejich maximální využití a splnění většiny představ našich hostů. V restauraci, která má 60 míst, je možné relaxovat při hře kulečníku, sledování kabelové televize nebo se občerstvovat u stále plně zásobeného baru.
Ve druhém patře hotelu je potom klubovna, kde je možné vyzkoušet své schopnosti ve hře ping-pongu a nebo třeba jen širokým oknem vyhlížet na hřeben Králického Sněžníku.
Pokud lze v této sekci popsat i blízké okolí našeho hotelu, tedy máme travnaté hřiště vhodné pro nohej- nebo volej-bal, venkovní ohniště pro romantické večeře, rekonstruujeme venkovní 15 m dlouhý bazén a budeme instalovat venkovní posezení na nejkrásnějším okraji pozemku s výhledem na (vele)hory...
Pro klidné spaní našich hostů umožňujeme jak umístění jízdních kol do zamykatelné kolárny tak i uložení lyží do lyžárny a obuvi do zamykatelných skříněk. Také je možné dohodnout zaparkování a uzamčení motorových miláčků do garáží pro ně postavených.

Hodnocení: 5.8/10  Hodnotilo: 1405

Ukázat v mapěodkaz
Adresa: Pusté Žibřidovice 3, Jindřichov


Poslední aktualizace: 04.12.2008

Skupiny
Hotely

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Doporučujeme

Přihlašte se