Reklama

Katalog

Hotel Adria

Vážení hosté, srdečně Vás zveme k pobytu v našem hotelu Adria, který je obklopen zelenými lesy Jizerských hor a malebnou přírodou. Hotel se nachází na rozhraní Jizerskych hor a Krkonoš v rekreačním středisku Kořenov.

Hotel má 15 dvou až čtyřlůžkových pokojů s vlastní sprchou, WC a televizí se satelitním příjmem.

Můžete u nás prožít pěknou rodinnou rekreaci se zajímavými vycházkami do okolí po značených turistických stezkách. V zimě si přijdou všichni lyžaři na své, v místě jsou běžecké tratě a sjezdovka s vlekem. Pro náročnější lyžaře jsou v blízkosti (do 8km) lyžařské areály Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Paseky nad Jizerou a další.
Autoturistům doporučujeme shlédnout kulturní a historické památky v okolí. Patří mezi ně zámek Frýdlant, zámek Sychrov, rozhledna Štěpánka, hrad Hrubý Rohovec, osada Jizerka s proslulým hnojovým domem a safírovým potokem, Bozkovské jeskyně a další krásy Krkonošského národního parku a Jizerských hor.
Rodičům s dětmi doporučujeme návštěvu zoologické a botanické zahrady v Liberci. Skupinám poskytujeme prostory pro oslavy společenských událostí, školení a podle jejich představ obstaráme i občerstvení a zábavu.

Srdečne se těšíme na Vaši návštěvu a věříme, že u nás prožijete příjemně strávené chvíle.


Hodnocení: 3.6/10  Hodnotilo: 1438

Ukázat v mapěodkaz
Adresa: KOŘENOV - Růžodol 538, 46848, Kořenov
GPS: 50°45′23.44″ N N, 15°21′08.44″ E E

Poslední aktualizace: 30.01.2009

Skupiny
Hotely

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Doporučujeme

Přihlašte se