Reklama

Katalog

Hotel Bára

O nás
Horský hotel Bára  s překrásným výhledem se nachází v západních Krkonoších nad nejvýše položenou obcí Benecko, rozkládající se na jižním svahu hory Žalý (1036 m n. mořem).

Specializuje se:

-  na pobyty rodin s dětmi !!!
-  na školy v přírodě a lyžařské výcviky !!!
-  na konferenční činnost !!!
 
Přijímáme poukázky Flexi Pass a Holiday Pass!
 

Pro rodiny s dětmi je připravena:
 Nekuřácká restaurace s krásným dětským koutkem, dětské jídelní židličky, dětská jídla, venkovní hřiště s houpačkami,  video s pohádkami, koutek na malování - to vše zpříjemňuje pobyt rodičů s dětmi.  Ochotný personál umí navodit rodinnou atmosféru. To je důvod, proč se k nám naši hosté rádi vracejí!  (fotografie dole na stránce).

Pro školy  hotel nabízí toto zázemí:
Vlastní velkou samostatnou jídelnu, kde je celodenně podávána strava a pitný režim. Celodenní bar s možností koupit občerstvení. Oddělenou společenskou místnost s pianinem a parketem. Hernu se stolním tenisem, TV, videem a částí pro výtvarné a jiné činnosti. Ubytování v samostatné části hotelu. Vlastní lyžařský vlek u hotelu, venkovní hřiště, tábořiště. Hotel leží  na klidném místě uprostřed přírody, přesto  pouze 5 min pěší chůze od centra Benecka. Vede k němu místní komunikace pro příjezd k hotelu , dostupná v létě i v zimě. Vzdálenost k dalším lyžařským a snowboardovým sjezdovkám je 200 - 500 m. V letošním roce bude otevřena také nová čtyřsedačková lanovka Keynos v délce cca 1000 m. Běžecké trasy a cyklotrasy přímo od hotelu!

Hotel je ideálním místem na zotavenou jak v zimě, tak i v létě. Milovníci běžeckého lyžování uvítají závodní a turistické tratě 7 a 10 km, které vedou bezprostředně kolem hotelu. Jsou udržovány po celou sezonu a končí na Horních Mísečkách, kde se napojují na Krkonošskou lyžařskou cestu. K hotelu patří i vlek pro děti a začátečníky. Zkušení lyžaři,ale i děti a začátečníci mohou také využít množství dalších vleků, které jsou rozmístěny v nedalekém okolí. Své vyžití zde najdou i snowboardisté, milovníci snowtubingu a lyžaři vyhledávající večerní lyžování. Ideální možnost výletů do známých lyžařských středisek Špindlerův Mlýn, Herlíkovice aj.

V létě je zde možnost výletů jedinečnou přírodou Krkonošského národního parku díky síti dobře značených turistických cest. Pro milovníky cyklistiky přímo od hotelu vedou značené cyklotrasy. 

Umístění hotelu je jedinečné. Nabízí klid a pohodu uprostřed přírody a přitom nedaleko od dynamicky se rozvíjejícího turistického centra Benecka (cca 5-10 min. pěší chůze).

Hodnocení: 4.5/10  Hodnotilo: 1559

Ukázat v mapěodkaz
Adresa: Benecko 132, Benecko


Poslední aktualizace: 09.10.2008

Skupiny
Hotely Restaurace

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Doporučujeme

Přihlašte se