Reklama

Katalog

Horský hotel Prometheus

Přijeďte vyzkoušet kvalitu ubytování a služeb horského hotelu Prometheus ***, který je umístěn v obci Dolní Morava ve výšce 737 m n.m. na úpatí masivu Kralický Sněžník. Hotel je dominantou Ski centra jednoho z nejkvalitnějších lyžařských středisek v České republice. Rádi uspokojíme Vaše přání a potřeby pobytu v hotelu v Národní přírodní rezervaci Kralický Sněžník.

Poloha hotelu je velmi výhodná jak pro zimní období,kde můžete navštívit SKI centrum u hotelu nebo nedaleko freestyle park Větrný vrch, tak i v létě turistikou nebo cyklistikou s využitím mnoha turistických tras. Je vhodným výchozím bodem pro různé výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí se spoustou kulturních památek.

Hotel Prometheus nabízí svým hostům pohodlí a komfort ve stylově zařízených pokojích a disponuje pro 175 míst ve 2 - 6 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, které je rozděleno ve třech kategoriích – standard, standard plus a apartmán. Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchovým koutem, WC a TV. Apartmán má navíc zařízenou kuchyň s ložnicí.

Hodnocení: 5.8/10  Hodnotilo: 1912

Ukázat v mapěodkaz
Adresa: Velká Morava 79, Dolní Morava


Poslední aktualizace: 08.09.2008

Skupiny
Bazény Hotely Lyže Lyžování Občerstvení Restaurace Sauna / pára

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Doporučujeme

Přihlašte se