Reklama

Katalog

Fitness club Intercontinental

Kardio zóna je vybavena nejnovějšími kardio stroji řady TechnoGym Excite s plasmovými TV, pokud Vás tedy přestane bavit sledování průběhu Vašeho tréninku, můžete si vybrat z nabídky 50 světových programů a čas strávený na kardio strojích Vám uběhne daleko příjemněji.

Posilovna je plně vybavena pro Váš kvalitní trénink. Pro tvarování těla a posilování je rozmanitý trénink ideální, proto Vám několik druhů posilovacích strojů, doplněných volnými činkami, poskytnou nepřeberné tréninkové možnosti.

Aerobikový sál je standardně vybaven specielní odpruženou podlahou, zrcadly a aerobními pomůckami. Pokud zde právě neprobíhá některá z lekcí skupinového cvičení, je sál volně k dispozici i se všemi pomůckami.

Voda v bazénu je specielně čištěna solí, aby byla co nejšetrnější k pokožce, alergici na chlor se proto nemusí obávat případných nežádoucích reakcí na kůži. Trysky umístěné na boku a dně bazénu Vám výtečně promasírují lýtka, či plosky nohou. Teplota vody je standardně udržována na 28°C.

Suché finské sauny se nacházejí odděleně v dámských a pánských šatnách. Každá sauna je doplněna ochlazovacím bazénkem, s teplotou vody 7°C.

Hodnocení: 5.4/10  Hodnotilo: 2147

Ukázat v mapěodkaz
Adresa: Nám. Curieových 5, Praha 1

Bezbariérový přístup

Poslední aktualizace: 02.03.2007

Skupiny
Aerobic Bazény Fitness Sauna / pára

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Doporučujeme

Přihlašte se