Reklama

Katalog

Sport Klub u divadla

Bazén přímo v prostorách Sport Klubu Vás zaujme na první pohled svým prostorově atraktivním a netypickým řešením. Díky své velikosti (9 x 5 m, hloubka 1,35 m) a teplotě vody 28°C je ideální k aktivní relaxaci. Návštěvníkům nabízí protiproudové plavání, dvě regulovatelné masážní trysky k cílené podvodní relaxaci, chrlič padající vody pro plošnou vodní masáž a nadnášející vzduchový masážní rošt.

Bazén je vybaven reflektory podvodního osvětlení a podvodní hudbou. Společně s vířivkou, která se nachází v jeho těsné blízkosti, skýtají prostory bazénu ideální relaxaci pro celou rodinu.

Sauna

Interiér sauny je vybavený třístupňovými lavicemi a barevným osvětlením, které umožňuje nastavit různé odstíny světelného spektra. Sami můžete volit mezi suchou saunou (80°C – 110°C) a parní lázní (45°C – 60°C).

Fitness disponuje osmi komplexně vybavenými posilovacími stanovišti s možností více než dvaceti různých cviků, čtyřmi elektronickými stroji pro kardiovaskulární cvičení: stepper, ergometr, běžecký a veslařský trenažér. Součástí vybavení jsou také posilovací doplňky, např. činky, rotoped, fitball atd.

Hodnocení: 5.2/10  Hodnotilo: 2509

Ukázat v mapěodkaz
Adresa: Rytířská 22, Praha 1


Poslední aktualizace: 23.02.2007

Skupiny
Bazény Fitness Sauna / pára

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Doporučujeme

Přihlašte se