Reklama

Katalog

Agropenzion Sádky Kunovice

 

Agropenzion Sádky se nachází v malebné slovácké přírodě v obci Kunovice u Uherského Hradiště (zde), v oploceném areálu biofarmy o ploše cca 5ha. V těsné blízkosti penzionu je rybníček o rozloze cca 0,7ha s malým ostrovem, přístupným pouze po uzounké lávce. Rybník byl dokončen v roce 2008. Jelikož se celý areál nachází na naplaveninách řeky Moravy, je dno rybníka tvořeno převážně štěrkovými vrstvami. Dno pokryté drobnými oblázky, spolu s kvalitním projektem, zajišťuje dokonalou čistotu a průzračnost vody v rybníčku.

Rybník s molem

Díky tomu, je možné v létě využít rybníček ke koupání. Za tímto účelem byla na břehu - ve vzdálenosti cca 30m od penzionu - zbudována malá písečná plážička se slunečníky pro příjemné posezení u vody i v nejparnějších měsících.  Pro jednoduchý přístup do vody je vybudováno molo a schůdky do vody. Vedle mola je kotviště pramice, kterou si můžou hosté zapůjčit pro denní i noční projížďky po rybníku. 
Milovníkům rybaření zapůjčíme vybavení a můžou zkusit štěstí při lovu ryb jen několik metrů od penzionu.
V celém rekreačním areálu jsou upravené plochy na míčové hry, stolní tenis nebo stolní fotbal. Dále je možno zapůjčit kola k projížďkám po vinařské cyklostezce, která vede v těsné blízkosti areálu a lze po ní přijet až do Dolního Rakouska.  
 
Pokoje:
Ubytování zajišťujeme v luxusně zařízených pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, telefonem, vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC, apartmány mají navíc vlastní parní saunu. Všechny pokoje mají zásuvku pro připojení k Internetu, celý objekt a část venkovních prostor jsou navíc pokryty signálem Wi-Fi.
Při pobytu v penzionu zajišťujeme pro naše hosty i stravování. Strava se podává na zastřešené terase s výhledem na rybník. PergolaStravování zajišťujeme od snídaní až po All Inclusive, které v sobě zahrnuje jídlo i všechny nealkoholické i alkoholické nápoje tuzemské výroby. Snažíme se, aby součástí stravování byly i různé místní speciality, jako grilované ryby, vyhlášenou specialitou agropenzionu jsou pravé domácí slovácké klobásy, které speciálně pro hosty agropenzionu 2x týdně udí místní řezník, nebo grilovaná vepřová žebra s domácím chlebem.
Jelikož celá ekofarma hospodaří v režimu ekologického zemědělství, jsme schopni, v případě Vašeho požadavku, zajistit také menu v kvalitě BIO.
V případě, že budete mít rybářské štěstí, můžeme Vám připravit ulovené ryby, z místního rybníčku. V penzionu pravidelně organizujeme tématické kulinářské akce, jako třeba Domácí zabijačka, Rybí hody a další.
RestauraceVnitřní restaurace s barem:
V agropenzionu se nachází vnitřní krbová restaurace s barem pro cca 40 lidí. V baru nabízíme nealkoholické, alkoholické i míchané nápoje, několik druhů kávy a čaje, včetně točeného piva z místního pivovaru Janáček. Restaurace je vybavena kvalitním ozvučením, promítacím plátnem  a projektorem. Během krátké doby je možno restauraci přestavit na školící místnost pro cca 25 posluchačů, včetně 10 ks počítačů, připojených k Internetu.
Venkovní terasa:
V případě pěkného počasí je možné odsunutím francouzského okna propojit vnitřní restauraci s venkovní zastřešenou terasou pro cca 60 lidí, s výhledem na rybníček. Součástí terasy je i venkovní gril a velké ohniště u vody, vhodné na táborák a posezení s kytarou.
 
Salonek:
Penzion je taktéž vybaven salonkem pro cca 16 lidí. V salonku je krb, je stejně, jako hlavní sál restaurace vybaven projektorem, televizí a zvukovou aparaturou. Stejně, jako v celém penzionu je v salonku taktéž k dispozici připojení k Internetu.
Společenské akce, školení a presentace:
Díky výhodné poloze, klidu, malebné přírodě a skvělému vybavení, je Agropenzion Sádky vhodný pro pořádání různých školení, presentace, jednání a společenských akcí. Nabízíme taktéž školení z oblasti IT. K dispozici máme kvalitní PC učebnu, vybavenou 8-mi PC připojenými k Internetu, projektorem, plátnem a kvalitním ozvučením.
 
Pro naše hosty nabízíme:
  • Parkování v oploceném areálu
  • Rybolov v rybníčku u Agropenzionu
  • Koupání a opalování
  • Projížďky na pramici
  • Plochy pro míčové hry
  • Stolní fotbal, stolní tenis 

Hodnocení: 5.1/10  Hodnotilo: 255

Ukázat v mapěodkaz
Adresa: Na Záhonech, Kunovice
GPS: 49°2\'57.815\" N, 17°26\'0.093\" E
Bezbariérový přístup

Poslední aktualizace: 31.07.2011

Skupiny
Kolo Letní koupaliště Občerstvení Penziony Rekreační zařízení Restaurace

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Doporučujeme

Přihlašte se