Reklama

Katalog

Best penzion Olomouc

Pension BEST poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, a to ve dvou kategoriích: pokoje o ekonomické třídě a luxusní junior suite. V obou kategoriích je vždy wc a koupelna se sprchovým koutem a televize. Bohaté snídaně jsou podávány formou bufetu.

Pension Best je umístěn o bezprostřední blízkosti historického centra starobylé Olomouce. Olomouc je po Praze považována za nejvýznamnější a největší památkovou rezervaci v České republice. Je sídlem moravského biskupství a arcibiskupství a sídlem druhé nejstarší univerzity v českých zemích. V roce 2000 se Olomouc zapsala do Seznamu UNESCO, a to díky baroknímu sloupu Nejsvětější Trojice.

Nejen milovníci historie a kultury, ale i sportovci s oblibou využívají zázemí našeho penzionu BEST. Pouze několik metrů od penzionu se nachází sportovní hala Univerzity Palackého, fotbalový stadion a lanové centrum. Umístění penzionu potěší i milovníky cykloturistiky. Od nás pohodlně najedete na cyklistickou stezku vedoucí Chráněnou krajinnou oblastí Litovelské Pomoraví. V hanácké rovince se Vám pojede velmi příjemně i s malými dětmi. Vaše kola u nás bezpečně uschováme.

Hodnocení: 4.8/10  Hodnotilo: 1107

Ukázat v mapěodkaz
Adresa: Na Střelnici 48, Olomouc


Poslední aktualizace: 30.10.2008

Skupiny
Občerstvení Penziony

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Doporučujeme

Přihlašte se