Reklama

Katalog

Penzion Lipka

 

HLEDÁTE UBYTOVÁNÍ V NÁDHERNÉ PŘÍRODĚ ŠUMAVY ZA ROZUMNOU CENU?

Vyzkoušejte Penzion Lipka ve stejnojmenné obci v nadmořské výšce 900 metrů. Obec Lipka je obklopena překrásnou přírodou Chráněné krajinné oblasti Šumava a leží v těsné blízkosti známých šumavských center, jako jsou např. Borová Lada, Kvilda, Horská Kvilda, Nové Hutě, Boubín, Zadov a Churáňov. Tato střediska jsou oblíbenými výchozími místy pro turistiku v letním i zimním období. Jedinečná poloha je kombinována s velmi dobrou dopravní dostupností po silnici 3 km od hlavní silnice spojující město Vimperk s hraničním přechodem Strážný. V místě (asi 100 m od objektu) je zároveň i železniční stanice.

Penzion se nachází přímo na cyklistických a turistických trasách a v jeho těsné blízkosti vedou i lyžařské běžecké stopy. Nedaleké lyžařské areály Zadov, Churáňov, Nové Hutě a Kubova Huť v nadmořské výšce 1 000 metrů nabízejí příznivé podmínky pro sjezdové lyžování. Pro náročnější lyžaře je k dispozici lyžařský areál Mitterdorf u německých hranic.

Ubytování hotelového typu je vhodné pro rodinnou rekreaci, firemní akce i sportovní soustředění. Samostatnou částí penzionu je i nově vybudované vzdělávací centrum.

Kouzelný kout Šumavy v okolí obce Lipka je pravým rájem pro cykloturistiku, turistiku i návštěvníky toužící po klidu.

Penzion poskytuje celoroční ubytování v pokojích hotelového typu s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou vybaveny vysokorychlostním připojením k Internetu.

Součástí penzionu je restaurace a jídelna pro ubytované hosty. Výborná domácí kuchyně nabízí řadu klasických českých jídel i možnost přípravy lehkých jídel. Ubytovaní hosté si mohou zvolit stravování od základní varianty ubytování pouze se snídaní až po plnou penzi. Snídaně jsou poskytovány formou švédských stolů.

Přijeďte, těšíme se na Vaši návštěvu.


Hodnocení: 3.5/10  Hodnotilo: 1473

Ukázat v mapěodkaz
Adresa: Lipka 25, 385 01 Vimperk


Poslední aktualizace: 22.12.2008

Skupiny
Penziony

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Doporučujeme

Přihlašte se