Reklama

Katalog

Rezidence Club Canada

Rezidence Club Canada

Vítejte v Rezidenci Club Canada!

Rezidence Club Canada nabízí ubytování v nových a moderně vybavených apartmánech s panoramatickým výhledem na Lipenské jezero a Šumavské kopce.

Nabízíme

K dispozici jsou kompletně vybavené apartmány pro 2 až 5 osob.

Většina moderně vybavených apartmánů Vás zaručeně uchvátí svým krásným výhledem s terasy či balkónu, který Vám navodí dokonalý pocit odpočinku.

Apartmán/studio pro 2-4 osoby: obývací pokoj s kuchyňskou linkou, zdí oddělená ložnice, koupelna se sprchovým koutem, WC, předsíň, balkon/ předzahrádka/terasa.

Vybavení apartmánů

Obývací pokoj s kuchyňskou linkou, jídelní stůl se 2-4 židlemi, rozkládací gauč, konferenční stolek, DVD přehrávač a LCD televize, v ložnici postel pro 2 osoby.
Pro ubytované hosty k dispozici bezdrátový Wi-Fi internet.

Cafe Music Bar
V naší kavárně čepujeme 3 druhy vynikajícího plzeňského piva:

Pilsner Urquel, Černý Kozel a silnější tmavý Master, který je novinkou s rychle rostoucí popularitou díky tajemnému receptu neznámého mistra z 16. století. Co se kávy týče, nabízíme dva druhy espressa, Davidoff švýcarské produkce vycházející z dílen Tchibo a je tvořena ze 100% odrůdy Arabica a Piacetto Espresso, která je tvořena vyváženou směsí Robusty a Arabiky s vynikající až čokoládovou chutí.

Provoz naší kavárny je uzpůsoben jak pro ranní stravování v podobě snídaní, denní občerstvení čerstvě připravovanými bagetami, saláty a dalšími pochutinami, ale taky i pro večerní posezení a pobavení se s partou přátel při příjemné hudbě.Kapacita kavárny je 50 osob plus krásně prosluněná terasa s nádherným výhledem, který Vám dodá pocit dokonalého odpočinku.

Wellnes
Reebok sportovní studio

Moderně vybavené Reebok sportovní studio je zcela bezpečné a moderní technologie dovoluje užívání sportovního studia všem věkovými kategoriím. Reebok studio zahrnuje nástroje pro cvičení Pilates, Jógy, Aerobicu, ale také klasické činky na posilování.

Pro případ, akutního záchvatu vzteku se můžete vyboxovat na boxovacích pytlích, které zde jsou k dispozici v počtu 2 kusů včetně několika páru rukavic. Rádi pro Vás také připravíme sportovní program se zkušenou cvičitelkou aerobiku, bodystylingu či aerobic dynamic kickboxu.

Masáže
Masáž je nejstarší léčebná metoda na světě, která se provádí již více než 3000 let. Masáže jsou přirozeným a šetrným způsobem, která lečí a potlačuje bolesti. Proto se nechte zlákat a dopřejte si krásný odpočinek a obnovení vnitřních sil.
Klasická sportovní masáž
Baňkování

Sauna
V naší Rezidenci je pro ubytované k dispozici také sauna pro 6 až 8 osob, šatny a sprchy.
Sauna je k dispozici jak klasická finská tak i parní pro jemnější zátěž organismu.
Kadeřnické studio Matrix
Stačí den předem zarezervovat a druhý den se Vám bude plně věnovat náš zkušený personál.

VIP salón

Salón pro uzavřenou společnost (kapacita je 40 osob) může sloužit pro pořádání školení a seminářů, pro které bude dostatečně vybavena prezentační technikou, stejně tak rauty a rodinné oslavy.
Organizace firemních akcí (včetně technického vybavení)
Konferenční salonek- až 40 osob
Venkovní terasa- až 80 osob
Cafe Music Bar a internet kavarna- až 50 osob
Doprovodný program
Relaxační procedury ve wellness centru
(Reebok studio, sauna,masaže,kadeřnické studio Matrix )
Večerní zábava v Cafe Music Bar
(kulečnik, domací kinosal, DJ aj)

Veškeré sportovní využití v dosahu Rezidence

(kola,tenis,rybolov,střelba,paitball,lukostřelba, jachting,lyžování,bruslení,bowling, squash, jizda na koních, beach vollejball,plaž,bobová dráha, in-line bruslení,golf, kryty bazen,trampolína, indiánská vesnička aj.)

Kontakt:
Lipno nad Vltavou 25, 38278
tel.: +420 602 505 020
fax: +420 380 731 537
www.clubcanada.cz

Hodnocení: 4.9/10  Hodnotilo: 1354

Ukázat v mapě
Adresa: Lipno nad Vltavou 25, Lipno nad Vltavou
GPS: 48°38′25.22″ N, 14°13′41.68″ E

Poslední aktualizace: 04.06.2009

Skupiny
Hotely

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Doporučujeme

Přihlašte se