Reklama

Místo zájmu

Fotogalerie:

autor: Šárka Kobrynová
vloženo: 29.07.2016

BEACHPARK MLÉKOJEDY představuje svoji kulturní tvář!Adresa:  Mlékojedy u Neratovic
Hodnocení: 5.5 / 10 hlasů: 168

Web:  odkaz
Lokalita:  Stř. Čechy - severovýchod

Jezera / rybníky / nádrže Obec / město PR Článek Přírodní park Přírodní zajímavost Sportovní vyžití Beach Park Mlékojedy se nachází na břehu zatopené pískovny mezi obcemi Tišice a Mlékojedy u Neratovic. 16.let představuje stálou letní scénu, která propojuje hudební a filmovou produkci se sportovním vyžitím.

Areál je ideálním místem pro strávení pohodových chvil u vody s celou rodinou. Součástí areálu je bar s grilem, kde se připravují především výborné burgery a klobásky. Najdete zde dvě hřiště na plážový volejbal, lezeckou stěnu, vodní skákadla i odpočinkovou zónu. V celém areálu je nanesen příjemný plážový písek, který dotváří pravou letní atmosféru.

V roce 2014 dostává celý areál nový kabát a kromě nových webových stránek, vlastní aplikace a zavedení symbolického vstupného 50Kč na večerní produkci, budují majitelé autokemp pro stany a karavany, nové sociální zařízení a v neposlední řadě perfektní dětské hřiště s trampolínami, skákadly a dalšími atrakcemi.

Postupně vzniká spousta sportovních a kulturních událostí, které se časem staly mezi návštěvníky legendárními. Za zmínku stojí triatlonový závod pro muže i ženy, který z velké části probíhá v prostředí zatopené pískovny. Mezi další legendární akce patří večerní vystoupení českého divadelního souboru Cirk La Putyka, které se věnuje žánru „nový cirkus“. Tento soubor vystupuje po celém světě. Oblíbené jsou tradiční filmové čtvrtky, kde se od 21h promítají pečlivě vybrané české i zahraniční filmové snímky. Vstupné je zdarma.

V roce 2015 a 2016 v areálu dochází k dalším pozitivním změnám. Terasa nad barem se zastřešuje, čímž vzniká prostor pro konference, přednášky a workshopy. Zde je možno usadit 100 lidí. Budují se nové sprchy určené především pro větší komfort návštěvníků autokempu a v programu vzniká několik zajímavých událostí, které si rychle získávají svoji oblibu.Mezi tyto události patří

 
1)    Veteráni na pláži – sraz veteránů a youngtimerů /6.-7.8.2016
Jedná se o celodenní událost pro zapálené milovníky aut, ale i pro rodiny s dětmi. Celé parkoviště areálu je zaplněno zhruba 300 vozy z dob dávno minulých. V samotném areálu probíhá doprovodný program. Letošní ročník Veteránů na pláži bude ve znamení dobrého jídla, které budou návštěvníkům připravovat lidé ve svých „foodtracích“. Během dne probíhá několik soutěží a zlatým hřebem celé akce je závod jednotlivých posádek.

2)    Meet the Street
Meet the Street je festival, který spojuje milovníky tance, hudby, streetartového umění a adrenalinu. V červnu 2016 jsme pořádali I.ročník, kdy přes den se soutěžilo v tanečních battlech, proběhlo parkour vystoupení, soutěžilo se ve vodě, návštěvníci byli svědky graffiti exhibice a ti nejvíc zapálení se zúčastnili workshopu s taneční mistryní ze Švédska – Niki Awandee. Večer proběhla skvělá afterparty s hvězdnými hosty SMACK, REST, FATTE aj.

3)    Na Stojáka
V roce 2015 se uskutečnilo v Beach Parku první stand up comedy představení Na Stojáka se skvělým obsazením Karel Hynek, Ester Kočičková a Daniel Čech. V této události pokračujeme i v roce 2016, kde při červnovém vystoupení jste měli možnost vidět perfektní výkony Lukáše Pavláska, Arnošta Frauenberga a Petra Vydry. Na programu je ještě srpnové představení, konkrétně 20.8.2016, kde se představí Jakub Žáček, Ester Kočičková a Petr „Nasty“ Cerha.

4)    Narozeniny areálu

V roce 2016 areál oslavil své 16.narozeniny. Oslava proběhla 15.-16.července a velmi se povedla. V pátek vystoupila Barbora Poláková, která rozhodně není nafrněná, jak sama zpívá. V sobotu vystoupila legendární partička Prago Union ve složení Kato, Radimo a Maro. Na programu si majitelé a produkční dávají v Beach Parku opravdu záležet a plánují jej mnoho měsíců dopředu.


Celý areál je otevřen od konce května do konce srpna. Nenechte si ujít zbývající kulturní události:

Datum    Název                DJs

29.7.2016    Mácháč Club Tour        Enrico,Chris Sadler,Pekos,Billy Bright
30.7.2016    Prague Conspiracy        Funky Machine
05.8.2016    Electro Swing Night        Fredd Flock, Swing Garden, Max W
06.08.2016    Veteráni na pláži        Ego, Pekos
12.08.2016     Drum&Bass Night        Pixie, Parallel Activity Project
13.08.2016    Mlékojedský volejbálek   
13.08.2016    Fast Food Orchestra        Pekos
19.08.2016    Funkdup             Dryman,Denoir,Bozy B, Tonni Milk
20.08.2016    Na Stojáka            Nimand
26.08.2016    Studio 54 Night        Enrico, Smoke, P-Jay, Phill Crow…
27.08.2016    Řezník & Sodoma Gomora    Ill Rick, Hlava

www.beachparkmlekojedy.cz

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Informace

Diskuze:

Nejsou žádné komentáře.

Příspěvky a hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Seznamte se s výhodami registrace

Text je chráněn autorským právem podle zákona 121/2000 Sb. Obsah není volně šiřitelný.

Novinky v oblasti

Rodinný park Mirakulum

Rodinný park Mirakulum

Zábavu v parku najdou děti všech věkových kategorií. Většinu herních prvků mohou využít i rodiče. Zábavnou část se stovkami atrakcí doplňují naučné stezky.
zobrazit detailHodnotilo 7 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.4/10

Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy

Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy

Muzeum zahrnuje zámek Roztoky s přilehlým parkem, unikátní Ateliér Zdenky Braunerové a nabízí návštěvu výstav a kulturních akcí.
zobrazit detailHodnotilo 13 uživatelů. Průměrné hodnocení 6.3/10

Golf Club Zlonín

Golf Club Zlonín

Golf jako radost a zábava a hra pro každého...
zobrazit detailHodnotilo 0 uživatelů.

Nymburk

Nymburk

Počátky osídlení strategického opukového pahorku nad řekou Labe, přes níž vedl vyhledávaný pravěký brod, sahají hluboko do historie. Svědčí o tom řada archeologických nálezů...
zobrazit detailHodnotilo 404 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.2/10

Rodný dům Ferdinanda Porscheho

Rodný dům Ferdinanda Porscheho

V tomto domě se v roce 1875 narodil Ferdinand Porsche, který se proslavil jako automobilový konstruktér a tvůrce vozu Volkswagen.
zobrazit detailHodnotilo 130 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.7/10

Reklama

Doporučujeme

Přihlašte se