Reklama

Místo zájmu

Fotogalerie:


autor: Šárka Kobrynová
vloženo: 01.06.2012

Hotel BáraAdresa:  Benecko 132, 512 37
Hodnocení: 5.6 / 10 hlasů: 346

Web:  odkaz
Lokalita:  Krkonoše

PR Článek Sportovní vyžití Rodinný hotel s domácí atmosférou a s překrásným výhledem se nachází v západních Krkonoších v obci Benecko, rozkládající se na jižním svahu hory Žalý (1036 m n. mořem).

Popis Hotelu

Hotelová restaurace je rozdělena na dvě samostatné části . Součástí jedné z nich je jedinečný nový dětský koutek s prolézačkami, dětskou kuchyňkou, lezeckou stěnou i skluzavkou, který umožňuje rodičům v klidu posedět u jídla, zatímco se jejich ratolest baví hrou. Dětské jídelní židličky v restauraci  a výběr z dětských jídel jsou samozřejmostí. Při pěkném počasí můžete jídlo a pití  vychutnat na venkovní terase a odsud sledovat děti hrající si buď ve vnitřním dětském koutku nebo na velkém venkovním hřišti.  Kromě bohatého jídelního lístku Vám naše obsluha nabídne také kávové speciality či velký výběr míchaných alko i nealko nápojů.  Za teplého počasí můžete využít i venkovní bazén umístěný pod terasou. Pro zábavu uvnitř hotelu Vám poslouží kulečník, stolní tenis a fotbálek . Zdarma mohou hosté využívat hotelové fitness. K relaxaci  a uvolnění  navštivte  malé útulné hotelové wellness nebo se  uvolněte  při odborně provedených  relaxačních, medových či čokoládových masážích.
Rodiče malých dětí  mohou z terasy při občerstvení sledovat své děti, hrající si na hotelovém hřišti ( pískoviště, skluzavka, trampolína, houpačky ). Nebo mohou využít víceúčelové travnaté hřiště ke společných rodinným hrám. Na recepci lze zapůjčit spoustu zahradních rodinných her. Velký venkovní bazén Vás osvěží při pěkném počasí.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v moderně zařízených, malých ale útulných dvoulůžkových pokojích s možností jedné nebo dvou přistýlek nebo ve větších  rodinných čtyřlůžkových studiích , které se skládají vždy ze dvou propojených místností . Všechny pokoje jsou kompletně vybaveny novým zařízením, SWC a TV+SAT.
V hotelu je k dispozici bezplatná WIFI v prostorách restaurace ( WIFI není na pokojích ! ).
V suterénu hotelu se nachází tělocvična se zrcadlovým sálem, fitness, wellness a masáže.  Tělocvična se dá lehce přestavět na učebnu či školící místnost s denním světlem.. V místnosti je i naladěné pianino.
Forma stravování: Snídaně bufetové, obědy - výběr z jídelního lístku, večeře – servírovaná ( výběr ze dvou menu ).
Školním kolektivům nabízíme: velkou samostatnou restauraci . Bar s možností nákupu pochutin a nápojů. Společenskou místnost s pianinem a parketem. Hernu se stolním tenisem, fotbálkem, TV, videem a částí pro výtvarné a jiné činnosti. Ubytování v samostatné části hotelu. Vlastní lyžařský vlek u hotelu, venkovní hřiště, tábořiště.

Umístění hotelu

Umístění hotelu je jedinečné. Nabízí klid a pohodu uprostřed přírody a přitom nedaleko od dynamicky se rozvíjejícího turistického centra Benecka (cca 5-10 min. pěší chůze). Milovníci běžeckého lyžování uvítají závodní a turistické tratě , které vedou bezprostředně kolem hotelu a končí na Horních Mísečkách, kde se napojují na Krkonošskou lyžařskou cestu. K hotelu patří i vlek pro děti ( není však vhodný pro úplné začátečníky ). Vlek nemá pevnou provozní dobu a spouští se pro skupiny od 7 osob.. Další 10 vleků je  rozmístěno v obci  400 – 700  m od hotelu. Své vyžití zde najdou i snowboardisté, milovníci snowtubingu a lyžaři vyhledávající večerní lyžování. Ideální možnost výletů do známých lyžařských středisek Špindlerův Mlýn, Herlíkovice aj.
V létě je zde možnost výletů jedinečnou přírodou Krkonošského národního parku díky síti dobře značených turistických cest. Pro milovníky cyklistiky přímo od hotelu vedou značené cyklotrasy.

Hotel Bára s.r.o.
Benecko 132
Benecko
512 37

+420 481 582 630

Rezervační oddělení ( celoročně po - pá 8 - 18 h )
rezervace ubytování , informace o úhradách záloh 
Tel.: +420 737 229 150
E-mail: rezervace@hotelbara.cz
www.hotelbara.cz

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Informace

Diskuze:

Nejsou žádné komentáře.

Příspěvky a hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Seznamte se s výhodami registrace

Text je chráněn autorským právem podle zákona 121/2000 Sb. Obsah není volně šiřitelný.

Novinky v oblasti

Harrachov – středisko zimní zábavy pro každého. Pro rodiny s dětmi i partu kamarádů

Harrachov – středisko zimní zábavy pro každého. Pro rodiny s dětmi i partu kamarádů

Harrachov jako jedno z nejkrásnějších středisek zimních sportů, je situován v západní části Krkonoš na rozhraní s Jizerskými horami v údolí řeky Mumlavy.
zobrazit detailHodnotilo 324 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.4/10

Muzeum Podkrkonoší v Trutnově

Muzeum Podkrkonoší v Trutnově

Muzeum Podkrkonoší v Trutnově je regionálním muzeem s působností pro okres Trutnov a přilehlý region, představovaný především oblastí Krkonoš a Podkrkonoší.
zobrazit detailHodnotilo 0 uživatelů.

AQUA Park Špindlerův Mlýn

AQUA Park Špindlerův Mlýn

AQUA Park Špindlerův Mlýn – ideální místo pro Vaši dovolenou nebo prodloužený víkend.
zobrazit detailHodnotilo 2 uživatelů. Průměrné hodnocení 1/10

Pec pod Sněžkou - hory v pohybu

Pec pod Sněžkou - hory v pohybu

Pec pod Sněžkou je nejen malebným horským městečkem v údolí řeky Úpy, ale také významným turistickým a sportovním střediskem.
zobrazit detailHodnotilo 8 uživatelů. Průměrné hodnocení 4.8/10

 Do Harrachova v létě s celou rodinou

Do Harrachova v létě s celou rodinou

„Vstříc mamutím zážitkům“
zobrazit detailHodnotilo 430 uživatelů. Průměrné hodnocení 4.8/10

Reklama

Doporučujeme

Přihlašte se