Reklama

Místo zájmu

Fotogalerie:
autor: Kateřina Černá
vloženo: 13.07.2010

Hotel Petr BezručAdresa:  Malenovice 327, Frýdlant nad Ostravicí 73911
Hodnocení: 4.3 / 10 hlasů: 1885

Web:  odkaz
Lokalita:  Beskydy a Valašsko

PR Článek

Hotel ** Petr Bezruč se nachází v klidné části horského údolí ve svahu nad říčkou Satinou pod nejvyšší horou Beskyd - Lysou horou, ve výšce 620 m. n.m. v obci Malenovice. Nejbližším městem je 7 km vzdálený Frýdlant nad Ostravicí.


Hotel Petr Bezruč nabízí:

Hotel Petr Bezruč má kapacitu 290 lůžek. Pokoje vybavené sociálním zařízení, televizí a telefonem. Na apartmánech jsou i ledničky. Všechny pokoje mají balkony nebo terásky. Hostům je k dispozici restaurace, kavárna, denní bar, krytý bazén s mořskou vodou, solná jeskyně, sauna, parní komora, masáže, fittcentrum, stolní tenis, kulečník, bowling, elektronické šipky, stolní fotbálek a dětský koutek.
V hotelovém areálu se nachází hřiště pro míčové sporty, tenisový kurt a ohniště.
V letních měsících máme půjčovnu jízdních kola a v zimně je k dispozici lyžařská výstroj s instruktory.

Sám hotel nabízí jak krytý bazén se slanou vodou tak i venkovní bazén v blízkosti hotelu.
Příznivci zimních sportů nedají na Beskydy dopustit díky vynikajícím sněhovým podmínkám: Pustevny na Radhošti, Lysá hora nebo Soláň jsou pro milovníky zimních radovánek opravdovými pojmy.

Hotelové konferenční prostory jsou ideální pro pořádání kongresů, školení, banketů, prezentací, plesů, večírků, rautů, svateb, promocí, firemních i rodinných akcí.
Další důležitou složkou služeb hotelu Petr Bezruč je kompletní zajištění firemních akcí, jako jsou pracovní setkání, semináře, prezentace a konference nejrůznějších typů. Účastníci těchto akcí mohou samozřejmě po domluvě využívat veškerého technického vybavení, včetně audiovizuální a projekční techniky.

 
Proč právě k nám?
#   * WIFI přístup na internet v kavárně a vybraných pokojích
# * přístup na internet non-stop na recepci
# * výborné služby
# * parkování na hotelovém parkovišti
# * recepce k dispozici 24 hod.
# * bohatá a pestrá snídaně v ceně ubytování
# * klidná lokalita v blízkosti Lysé hory
# * snadná dostupnost - autem i hromadnou dopravou
# * nově otevřená solná jeskyně a whirlpool
# * bezbariérový přístup
# * bowling až pro 8 hráčů

 
Sportovní vyžití
tělocvična, tenisové kurty, elektronické šipky, stolní tenis a fotbal, cykloturistika, krytý bazén se slanou vodou /velikost 6m x 12m, vyhřívaný/, zimní sporty, běžkařské trasy, fitness-studio, půjčovna sportovního vybavení,…

 V dostupné vzdálenosti od hotelu (7-30 km) se nachází několik golfových hřišť, z nichž nejblíže jsou Areál Prosper Golf Resort Čeladná, Golfový areál Ropice Golf Course, Valašský golfový klub,…

Harmonické tóny svěžích přírodních krás se tady mísí s pestrou škálou rekreačních aktivit pro každé roční období: pěší turistiku doplňuje hustá síť cyklostezek, které můžete projet na horských kolech, jejichž zapůjčení patří mezi naše služby.

 
Popis služeb
Hotel Petr Bezruč** má k dispozici 114 dvoulůžkových a třílůžkových pokojů a 3 apartmány s celkovou kapacitou 290 lůžek. Ve vybraných pokojích možnost připojení k Internetu. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo, zvlášť toaleta), balkonem, telefonem a rádiem. Apartmány se skládají ze 2 průchozích pokojů (ložnice, obývací pokoj) a jsou navíc vybaveny barevnou televizí s dálkovým ovládáním a ledničkou. Nabízíme možnost zapůjčení TV.
V hotelu je restaurace, kavárna a denní bar. Možnost pronájmu sálu a salónků k pořádání rodinných oslav, společenských akcí se zajištěním živé hudby. Pořádání ozdravných pobytů, rekondičních pobytů, školení, konferencí. Ubytování s domácím zvířetem (pes, kočka) za poplatek.


Hotelové placené služby:


K dispozici je krytý bazén se slanou vodou (12 x 6 m) o hloubce 1,2 m, venkovní bazének, parní a finská sauna, masáže, kosmetické služby, pedikúra, manikúra, fitness, inhalace, solárium a nově otevřená solná jeskyně. Nechybí ani příležitost zahrát si kulečník, stolní tenis, stolní fotbal, šipky a ruské kuželky. Přes letní sezónu možnost zapůjčení horských kol, v zimním období pak možnost zapůjčení lyžařské výbavy. V areálu hotelu se nachází volejbalové hřiště, tenisový kurt a venkovní ohniště.

 
Stravování:
Pobyty v našem hotelu jsou standardně se snídaní, která je podávána formou rautu. V případě objednání polopenze nebo plné penze, jsou obědy podávány výběrem z denního menu a večeře formou teplého bufetu. Ceny stravy se liší pro dospělé osoby a pro děti do 14-ti let včetně. Děti do 5 let jsou bez nároku na služby, tzn. zdarma.

 
V měsíci červenci sleva na veškeré nabízené pobytové balíčky 10%nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Informace

Diskuze:

Nejsou žádné komentáře.

Příspěvky a hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Seznamte se s výhodami registrace

Text je chráněn autorským právem podle zákona 121/2000 Sb. Obsah není volně šiřitelný.

Novinky v oblasti

Camp Alpa, Sisters’ Café&Bistro

Camp Alpa, Sisters’ Café&Bistro

Camp Alpa se nachází v malebné obci Ostrovačice pouhých 15 km od Brna v blízkosti dálnice D1.
zobrazit detailHodnotilo 1 uživatelů. Průměrné hodnocení 1/10

Rozšíření infrastruktury na Labské stezce

Rozšíření infrastruktury na Labské stezce

Kolín je důležitou křižovatkou mezi Labskou stezkou a evropskou trasou EuroVelo 4 a nabízí množství cyklotras a historických památek.
zobrazit detailHodnotilo 0 uživatelů.

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí

Kulturní zařízení města Valašské Meziříčí sídlí v zámku Žerotínů pioblíž náměstí a po celý rok je dějištěm mnoha hudebních, divadelních a jiných kulturně-společensk...
zobrazit detailHodnotilo 0 uživatelů.

VALAŠSKÉ ZÁŘENÍ NABÍDNE OLYMPIC A DALŠÍ HUDEBNÍ HVĚZDY

VALAŠSKÉ ZÁŘENÍ NABÍDNE OLYMPIC A DALŠÍ HUDEBNÍ HVĚZDY

21. ROČNÍK MULTIŽÁNROVÉHO VSETÍNSKÉHO FESTIVALU NAPŘÍČ HUDEBNÍMI ŽÁNRY PRO VŠECHNY GENERACE
zobrazit detailHodnotilo 0 uživatelů.

Travelhacking při dovolené s cestovkou

Travelhacking při dovolené s cestovkou

Travel hacking je o netradičním cestování. Laicky řečeno, soustředí se na to, jak zaplatit za dovolenou co nejméně.
zobrazit detailHodnotilo 2 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.5/10

Reklama

Doporučujeme

Přihlašte se