Reklama

Místo zájmu

Fotogalerie:


autor: Kateřina Černá
vloženo: 04.06.2013

Hotel RehavitalAdresa:  Jugoslávská 30/11,466 01 Jablonec nad Nisou
Hodnocení: 5.4 / 10 hlasů: 461

Web:  odkaz
Lokalita:  Jizerské hory

PR Článek

Hotel Rehavital se nachází v klidné části centra Jablonce nad Nisou svým hostům nabízí kromě parkování a WiFi zdarma také vynikající Restaurant U rytíře Pfeiffera, hotelový  bar a péči o tělo.

Pokoje disponují vlastní koupelnou s toaletou, satelitním TV a lednicí s minibarem. Restaurant U rytíře Pfeiffera Vám vedle chutně upravených steaků připraví i tradiční pokrmy. V příjemném hotelovém baru Vás osloví nabídka koktejlů a brazilských káv. Hostům jsou privátně k dispozici sauna a aromapára nebo služby masáží, kosmetiky či kadeřnictví.
Okolí vybízí k turistice, cykloturistice a v zimním období k výletům na běžkách.

Celková kapacita hotelu je 57 lůžek ve 29 pokojích, které jsou zařízeny pro 1 – 4 osoby.
Pro umocnění pocitu z Vašeho pobytu se můžete ubytovat v hotelovém apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitními programy, minibarem, telefonem s přímou volbou, křesly se stolkem, koupelnou se sprchou a fénem. Otevírací doba recepce od 06.30 – 23.00.

Bar hotelu
Rehavital nabízí v netradičním prostředí široký výběr nápojů a je vhodný pro pořádání soukromých i firemních akcí, oslav, rautů, banketů, svateb a podobně.

Konferenční místnost je vhodná pro pořádání školení, seminářů, firemních prezentací a setkání. Místnost je vybavena data projektorem s projekčním plátnem, flipchartem a internetem.

Restaurant U rytíře Pfeiffera se nachází v historické budově jejíž příjemné prostředí nabízí celkem 80 míst. Ochutnat můžete tradiční české i mezinárodní speciality doplněné nabídkou lahodných vín a jiných nápojů. V nabídce jsou i pokrmy ze zvěřiny. Pro uzavřené společnosti jsou v restauraci k dispozici 3 netradiční salonky o celkové kapacitě 40 míst. Pocit z krásného prostředí nevšední restaurace umocní letní zahrádka přímo u parku.

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Informace

Diskuze:
od:iwanickizach | 03.01.2012 07:12dobrý názor | 2003 hlasů

There are several merchants the fact that offer toddler air beds several offers you reductions and promo codes, and / or supply low prices.The favored is to find you web based, and that means you don't need to be concerned about where to get it place. You can get the item on the internet and a lot of establishments make available totally and then totally free reverts. In this way it is possible to returning ty*lly the mattress model if it fails to match your personal goals. There are numerous of sites which offer for sale infant mattresses it will be difficult for the greatest price tags. Because the costs fluctuate a whole lot of it's always important to find a point that promises money off. If you do research one can find the best value that will saves you some huge cash, and definitely will offer you a high-quality for no more. In order to find a better child your bed deal you can go to Mom-and-Baby.com. The following you can get an incredible newborn bedding final sale and some great deals named. Like this help save you a lot of time choosing the best quality prices.

od:iwanickizach | 04.01.2012 06:15dobrý názor | 1930 hlasů

.Further, a number of the gifts available online can be easily unique; personalized gift ideas are alot more appreciated because the gift becomes an item is solely for any recipient from the gift on their own.

If you are researching for more exceptional gifts, there is a wide range of products it is easy to consider.Personal computer water occurs, leather briefcases, handbags and wallets, crystal laser lighted statuary, bamboo plants, radios, unique cd online players, mp3 players, picnic baskets, and coffees makers are very fantastic gifts to express employee appreciation or even to let staff know that you choose to thought of those during a particular event as well as holiday.Deeper, a have a basket or even gift bag proves in the form of diverse reward:you will be able to fill the actual baskets by using cheeses, chicken, chocolates, and alternative delectable appetizers or it is possible to completely first and fill the holder with Cd albums, videos, training books and/or gift certificates

od:iwanickizach | 08.01.2012 03:18dobrý názor | 1972 hlasů

.Online you will discover all of the highest quality gifts for ages plus pay less to them too.Should you be expected to purchase a gift for any baby or a youngster you might be bale to generate one within weeks flat whenever you shop internet.

The best toys just for kids are people who grow around with them.These feature ride upon toys several other awesome options.Several of these kinds of begin the process of as adventure centers thereafter become toys of the fact that child will push, as being a walker.Some experience two stages and some have some.It is actually amazing what they also have create in relation to children's products.These really are always a massive hit additionally your money is usually never forfeited because it will take years for any child to nurture out of some of these learn simply because grow toys

Příspěvky a hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Seznamte se s výhodami registrace

Text je chráněn autorským právem podle zákona 121/2000 Sb. Obsah není volně šiřitelný.

Novinky v oblasti

Penzion Uko

Penzion Uko

Penzion Uko - v centru Bedřichova v Jizerských horách, uprostřed krásné přírody 10 km od Liberce, 7 km od Jablonce nad Nisou, 70 lůžek, celoroční provoz.
zobrazit detailHodnotilo 267 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.5/10

iQLANDIA Liberec: Věda je zábava!

iQLANDIA Liberec: Věda je zábava!

Moderní science centrum s planetáriem a stovkami originálních exponátů! Svět vědy a techniky, který vás uhrane a nepustí.
zobrazit detailHodnotilo 253 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.6/10

Hotel Na vyhlídce - Jako u babičky na chalupě

Hotel Na vyhlídce - Jako u babičky na chalupě

Nový lyžařský vlek od 12/2015 přímo u hotelu Na vyhlídce.
zobrazit detailHodnotilo 292 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.6/10

Muzeum místní historie a výstavní síň Smržovka

Muzeum místní historie a výstavní síň Smržovka

Muzeum zaměřené na historii města.
zobrazit detailHodnotilo 326 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.6/10

Hrady a zámky se představují jako Oživlé památky

Hrady a zámky se představují jako Oživlé památky

Cílem je ukázat návštěvníkům hrad či zámek zase z jiného pohledu, jinak, než klasickou prohlídkou, zkrátka, aby se návštěvníci na památku vraceli, protože vždy je bude čeka...
zobrazit detailHodnotilo 351 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.6/10

Reklama

Doporučujeme

Přihlašte se