Reklama

Místo zájmu

Fotogalerie:autor: Kateřina Černá
vloženo: 18.04.2012

Načerpejte jarní energii v ENERGETIC wellness resortuAdresa:  Rekreační 1037 756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Hodnocení: 5.4 / 10 hlasů: 238

Web:  odkaz
Lokalita:  Beskydy a Valašsko

Lázně PR Článek Sportovní vyžití

Kdo by si nepřál, dokonale si odpočinout na horách a načerpat novou energii?

To vše můžete v Beskydech v rukou profesionálů a navíc v prostředí, které bylo od nepaměti považováno díky svému čistému ovzduší za klimatické lázně. Odpověď je jasná: To by přece chtěl každý.

Mimořádné složení ovzduší v oblasti Rožnova pod Radhoštěm v podhůří Moravskoslezských Beskyd napomáhá při léčbě dýchacích cest. To už je samo pro většinu z nás, kteří trpíme po zimě sníženou imunitou a virovými onemocněními, velkou výzvou. A když k tomu ještě přidáme jávské a další masáže, přísadové koupele, klasickou nebo parní saunu, whirlpool a tradiční valašské speciality ENERGETIC wellness resortu, pak není o čem uvažovat. Taková kombinace je totiž hotovým balzámem pro tělo i duši.

„ENERGETIC wellness resort nabízí v duchu turistického sloganu Východní Moravy „Kouzlo rozmanitosti“ široké spektrum služeb od ubytování (hotel Energetic ****, depandance Forman***) přes stravování až po wellness pobytové balíčky pro milovníky aktivní nebo rodinné dovolené či firemní a byznys klientelu,“ uvedl David Křepský, obchodní manažer hotelu ENERGETIC, který patří do sítě lázeňských a wellness hotelů ROYAL SPA, a dodal: „K  Velikonocům jsme našim návštěvníkům dali dárek – nově zrekonstruovanou stylovou kolibu Kordulka, kterou jsme zaměřili na valašské speciality (např. speciální sváteční oběd na Velikonoce).“ Zážitek z návštěvy v Kordulce umocňují díla uměleckého kováře Václava Kitzbergra, o kterém byl natočen jeden z dílů dokumentárního cyklu Gen. Stylová koliba Kordulka zvítězila v roce 2010 v anketě Centrály cestovního ruchu Východní Morava TOP 10 restaurací, hospůdek a kolib Valašska.

Wellness resort ENERGETIC může všem, kteří si chtějí dopřát kombinaci relaxace, poznávání krás a historie zdejšího kraje nabídnout pobyt „Valašská dovolená“. Součástí pobytu je samozřejmě „košt“ regionální valašské kuchyně. Na své si přijdou milovníci historie, sportovní nadšenci, ale také gurmáni.

Hotel se stylovou kolibou Kordulka leží na jižním svahu lesoparku čtvrt hodiny cesty od centra Rožnova pod Radhoštěm. Hotel je také nominován v soutěži o  titul nejlepší **** a wellness hotel ve Zlínském kraji roku 2012 v celostátní soutěži Czech Hotel Awards. „Věřím, že i přes velkou konkurenci máme šanci. Svědčí o tom vysoký počet hlasů, které jsme zatím získali. Důvěra, kterou nám lidé jako nově otevřenému resortu vyjadřují, nás velmi těší,“ podotkl David Křepský s tím, že výsledky soutěže budou známy v červnu.

V malebném městečku Rožnov pod Radhoštěm se nachází světoznámé Valašské muzeum v přírodě, v němž jsou shromážděny všechny doklady o  tradiční lidové kultuře a způsobu života, práci, obyčejích lidí a umění z karpatské oblasti Moravy a Slezska. Okolí poskytuje mnoho příležitostí k nenáročné pěší turistice či výletům na kole.

Wellness resort ENERGETIC ****

Rekreační 1037
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Tel.: recepce +420 571 629 109
Fax: +420 571 629 200
E-mail: recepce@hotel-energetic.cz
www.hotel-energetic.cz

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Informace

Diskuze:

Nejsou žádné komentáře.

Příspěvky a hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Seznamte se s výhodami registrace

Text je chráněn autorským právem podle zákona 121/2000 Sb. Obsah není volně šiřitelný.

Novinky v oblasti

Dům U Zlatého prstenu

Dům U Zlatého prstenu

Jedinečný dům se zachovanými fragmenty pozdně gotických nástěnných maleb je ve správě Muzea hlavního města Prahy od jara 2016. Muzeum v domě U Zlatého prstenu otevřelo 13. prosinc...
zobrazit detailHodnotilo 0 uživatelů.

Prohlídky pivovaru Radegast

Prohlídky pivovaru Radegast

Přijďte se podívat, jak se v Radegastu vaří pivo pro pravé chlapy.
zobrazit detailHodnotilo 1801 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.7/10

Frýdlant nad Ostravicí

Frýdlant nad Ostravicí

Téměř desetitisícové podhorské město Frýdlant nad Ostravicí, které se rozkládá v široké kotlině řeky Ostravice, pod masivem Ondřejník a Lysou horou, je díky své geografické ...
zobrazit detailHodnotilo 1952 uživatelů. Průměrné hodnocení 5/10

Vsetín

Vsetín

Město Vsetín, srdce Valašska, se nachází 33 km od Zlína na úpatí Beskyd a Javorníků. Je rozloženo v údolí Vsetínské Bečvy, která je přirozenou osou horské krajiny a dělí měs...
zobrazit detailHodnotilo 293 uživatelů. Průměrné hodnocení 5/10

Panský dvůr Telč

Panský dvůr Telč

Už v sobotu 11. července slavnostně otevírá své brány Panský dvůr Telč – kulturní a volnočasové centrum, kde máte příležitost něco nového se dozvědět a příjemně se přit...
zobrazit detailHodnotilo 154 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.3/10

Reklama

Doporučujeme

Přihlašte se