Reklama

Místo zájmu

Fotogalerie:

autor: Kateřina Černá
vloženo: 17.08.2010

Oslav narozeniny Radegastu!Adresa:  Beskydy, Nošovice
Hodnocení: 5.3 / 10 hlasů: 1820

Web:  odkaz
Lokalita:  Beskydy a Valašsko

PR Článek

 Vydej se od sochy boha Radegasta do pivovaru! 

Datum konání: 21.8.2010, Beskydy


Radegast slaví v letošním roce 40 let od uvaření první várky. Oslav to chlapsky. Přijmi s kamarády výzvu a vydej se pěšky na 40 kilometrovou trasu od boha Radegasta do pivovaru. Zaregistruj svůj tým co nejdříve a buď mezi 40 nejrychleji přihlášenými týmy. V cíli získáš speciální odměnu – 5 litrový soudek. 

Během cesty se určitě pořádně zapotíš, ale poznáš nová místa a strávíš den v nádherném prostředí Beskyd. V cíli tě čeká skvělý pocit, že jsi to zvládnul a k tomu ti Radegast přibalí památeční certifikát o absolvování trasy a další dárky. Hlavně ale půjde o to se překonat a zažít s Radegastem neopakovatelný den.

Na trasu se můžeš vydat v sobotu 21. srpna mezi 7:30 – 11:00 hod. U sochy boha Radegasta se akredituješ, dostaneš kontrolní kartu, orientační mapu a detailní popis cesty vč. hospod, kde se můžeš zastavit na vychlazený Radegast. Do pivovaru se musíš dostat do 22:00 hod. Do stejné doby také bude připraven mikrobus, který tě zdarma přepraví z Nošovic do Frýdku-Místku na autobus či vlak.

A co můžeš kromě skvělých zážitků získat? Prvních 40 týmů o minimálně dvou členech, kteří se zaregistrují na www.radegast.cz, získá v cíli 5 litrový soudek s pivem Radegast jako speciální odměnu. Každý člen týmu pak certifikát, originální otvírák a pivo Radegast.

Na trať se můžeš vydat bez nutnosti registrace přes www stránky. Stačí se akreditovat přímo u sochy boha Radegasta v sobotu 21. srpna mezi 7:30 – 11:00 hod. V cíli pak získá každý, kdo přechod zvládne v časovém limitu, certifikát, originální otvírák a pivo Radegast.

Trasa od boha Radegasta povede výhradně po značených turistických trasách přes Čertův mlýn, Kunčice p. O., Ondřejník, Metylovice, Bašku, Skalici až do Nošovic. Pouze pár set metrů před cílem je nutné se odchýlit od značené trasy.

Účastníci akce se na trať vydávají na vlastní nebezpečí a pořadatel nenese odpovědnost za případné úrazy. Tento souhlas bude nutné vyjádřit podpisem při akreditaci. Doporučuje se vzít si sebou podrobnou turistickou mapu Beskyd zahrnující oblast mezi Pustevnami a Nošovicemi. 

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Informace

Diskuze:

Nejsou žádné komentáře.

Příspěvky a hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Seznamte se s výhodami registrace

Text je chráněn autorským právem podle zákona 121/2000 Sb. Obsah není volně šiřitelný.

Novinky v oblasti

Muzeum alchymistů a mágů staré Prahy

Muzeum alchymistů a mágů staré Prahy

Praha je zlatá, tajemná a stověžatá a to vše i díky alchymistům, kteří k ní patří zcela neodmyslitelně. Pozlacena jejich kamenem mudrců vyrobeném v jedné ze sta věží snad ve v...
zobrazit detailHodnotilo 28 uživatelů. Průměrné hodnocení 6/10

Vsetín

Vsetín

Město Vsetín, srdce Valašska, se nachází 33 km od Zlína na úpatí Beskyd a Javorníků. Je rozloženo v údolí Vsetínské Bečvy, která je přirozenou osou horské krajiny a dělí měs...
zobrazit detailHodnotilo 351 uživatelů. Průměrné hodnocení 5/10

Penzion Uko

Penzion Uko

Penzion Uko - v centru Bedřichova v Jizerských horách, uprostřed krásné přírody 10 km od Liberce, 7 km od Jablonce nad Nisou, 70 lůžek, celoroční provoz.
zobrazit detailHodnotilo 17 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.6/10

Jarní prázdniny jako sportovní pobyt nebo wellness relax. Tip kde najít nejlepší pobyty

Jarní prázdniny jako sportovní pobyt nebo wellness relax. Tip kde najít nejlepší pobyty

Možná právě proto, že ty naše hory, nejsou do nebe sahající, tak pobyt na horách tu není jen o sportovním vyžití, ale i o relaxaci, turistice, romantice a celkovém odpočinku.
zobrazit detailHodnotilo 21 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.6/10

Dům U Zlatého prstenu

Dům U Zlatého prstenu

Jedinečný dům se zachovanými fragmenty pozdně gotických nástěnných maleb je ve správě Muzea hlavního města Prahy od jara 2016. Muzeum v domě U Zlatého prstenu otevřelo 13. prosinc...
zobrazit detailHodnotilo 21 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.3/10

Reklama

Doporučujeme

Přihlašte se