Reklama

Místo zájmu

Fotogalerie:
autor: Šárka Kobrynová
vloženo: 25.03.2015

Outdoorové vybavení pro Váš další výletAdresa:  Celá ČR
Hodnocení: 5.2 / 10 hlasů: 130

Web:  odkaz
Lokalita:  Praha

PR Článek Sportovní vyžití Technická zajímavost Prodejci volnočasového vybavení neustále nabízejí nejrůznější vychytávky bez kterých se zdá, že se na svých výletech a cestách neobejdete. Speciální fotoaparáty, GPS s nesmyslnými funkcemi či mapy turistické, cyklistické, pohádkové, a všelijaké jiné. Přiznejme si, že málo co z toho je skutečně nezbytně potřebné. Většina výletníků si vystačí s chytrým mobilem, který svojí všestranností zastane několik zařízení najednou. Dnešní telefony jsou tak výkonné, že není problém pouštět si oblíbenou hudbu, navigovat se na místo určení, pořídit si cestou video záznam, panoramatickou fotografii a selfíčko na svůj facebookový profil. Ale, každá mince má dvě strany. Platí zde přímá úměra, čím více svůj mobil používáte, tím rychleji Vám mizí baterie.

Energie sbalená na cesty… a Tatranka to není


Stejně jako si na výlet balíte svačinu, abyste měli dostatek sil, je v současnosti dobré mít sbalenou i náhradní energii pro váš mobil, tablet, a další. Powerbanka, jinak řečeno dobíječka baterií či externí nabíječka je zařízení řešící nemalé problémy na delších dovolených, i jednodenních výletech. Tento náhradní zdroj energie se Vám vejde do kapsy a zatím co budete stoupat na vrcholy hor nebo naopak sjíždět z kopců na kole, Váš mobil může dobíjet vypotřebovanou baterii. Trh je samozřejmě zaplaven mnoha výrobky tohoto typu, ale pokud chcete cestovat, nejlepší službu Vám poskytne outdoor powerbanka. Ta je logicky mnohem bytelnější, než obyčejná externí nabíječka a je tedy odolná proti nárazům, vodě i prachu. Při výběru nehleďte jen na cenu a celkovou váhu, ale především na kapacitu. Například Outdoorová externí nabíječka R 800 z eshopu geret.cz má kapacitu 9000 kAh. To znamená, že pokud je plně nabitá dokáže až 3x na 100% nabít baterii chytrého telefonu (vyzkoušeno na IPhone 5S). Její sekundární vlastností je, že poslouží i jako LED svítilna a disponuje i bezpečnostní funkcí SOS pro krizové situace.nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Informace

Diskuze:

Nejsou žádné komentáře.

Příspěvky a hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Seznamte se s výhodami registrace

Text je chráněn autorským právem podle zákona 121/2000 Sb. Obsah není volně šiřitelný.

Novinky v oblasti

Kam s dětmi o víkendu v Praze?

Kam s dětmi o víkendu v Praze?

Jestli přemýšlíte, kam vyrazit se svými ratolestmi o víkendu v hlavním městě a už vám docházejí nápady, nezoufejte. Poradíme vám, kde si užijete nejlepší víkendové akce a zab...
zobrazit detailHodnotilo 17 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.5/10

Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze

Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze

Vstupte do motýlího domu Papilonia a poznejte úžasný svět exotických motýlů.
zobrazit detailHodnotilo 36 uživatelů. Průměrné hodnocení 6.5/10

Strahovská knihovna

Strahovská knihovna

Strahovská knihovna patří ke Královské kanonii premonstrátů na Strahově. Knihovna v kláštěře vznikla kolem roku 1143 a její historická část čítá až na 200 000 svazků.
zobrazit detailHodnotilo 47 uživatelů. Průměrné hodnocení 4.9/10

Muzeum pražských pověstí a strašidel

Muzeum pražských pověstí a strašidel

Muzeum pražských pověstí a strašidel v Mostecké ulici představuje výběr z nejznámějších a nejzajímavějších strašidel a pověstí staré Prahy.
zobrazit detailHodnotilo 54 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.7/10

Vrtbovská zahrada

Vrtbovská zahrada

Vrtbovská zahrada je nemovitá kulturní památka 1. stupně zapsaná na seznamu kulturního dědictví UNESCO, zahrada je ve vlastnictví Hlavního města Prahy.
zobrazit detailHodnotilo 5 uživatelů. Průměrné hodnocení 4.2/10

Reklama

Doporučujeme

Přihlašte se