Reklama

Místo zájmu

Fotogalerie:

autor: Šárka Kobrynová
vloženo: 09.01.2020

Praha vás překvapí i mimo sezónu!Adresa:  Praha
Hodnocení: 4.4 / 10 hlasů: 14

Lokalita:  Praha

Obec / město

Nesčetné množství kostelíků, paláců a jejich zahrad, tajuplných podzemí a obdivuhodných chrámů z Prahy dělají město právem známé jako stověžaté srdce Evropy. Českou metropoli si ale zamilujete, aniž byste byli vášnivými obdivovateli uměleckých slohů.

 

Příjemné ubytování v Praze v unikátních budovách ale není vše, co matička Praha nabízí. Jedná se totiž o architektonický skvost, na nějž návštěvníkům nabízejí dechberoucí výhledy nejen rozhledny, ale i vrcholky zdejších kopců. Duši zkamenělé české historie dokresluje půvabná Vltava, přes kterou se klenou desítky mostů, a která svírá několik ostrůvků.

Dobovou atmosféru při procházkách po památkách, jež vypráví o české historii, střídá noční shon, ve který se se západem pražské uličky mění. Hudbou Praha ožívá ve svých klubech, které uspokojí hudební vkus každého návštěvníka, tak i v ulicích, kde se konají nejrůznější akce během celého roku. 

Kulturní děj zaznamenávají i galerie, muzea a výstaviště, které dotváří obraz její více než tisícileté historie, či dobová náměstí, která skýtají nevšední kulturní zážitky i dětské atrakce. Náročné toulky završíte chutí české kuchyně a vyhledávaným českým pivem v místních hospůdkách, kde se kdysi scházeli ti největší čeští umělci, politici a osobnosti. Pokud byste chtěli najít ubytování v okolí Prahy, můžete využít služeb portálu Hotel.cz. Tak neváhejte a naplánujte si výlet do Prahy ještě dnes.

 

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Informace

Diskuze:

Nejsou žádné komentáře.

Příspěvky a hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Seznamte se s výhodami registrace

Text je chráněn autorským právem podle zákona 121/2000 Sb. Obsah není volně šiřitelný.

Novinky v oblasti

Zaznamenejte své cesty do stírací mapy

Zaznamenejte své cesty do stírací mapy

Zaznamenejte své cesty do stírací mapy
zobrazit detailHodnotilo 0 uživatelů.

Muzeum fantastických iluzí

Muzeum fantastických iluzí

Nejzábavnější muzeum v Praze!
zobrazit detailHodnotilo 4 uživatelů. Průměrné hodnocení 2.5/10

Muzeum městské hromadné dopravy v Praze

Muzeum městské hromadné dopravy v Praze

V tramvajové vozovně v Praze- Střešovicích se od roku 1993 nachází muzeum městské hromadné dopravy, které sčítá sbírku více než 50 vozidel, převážně tramvají.
zobrazit detailHodnotilo 0 uživatelů.

Neviditelná výstava Praha

Neviditelná výstava Praha

eviditelná výstava Praha je ojedinělá interaktivní cesta po světě, v němž zmizelo všechno světlo a kde se snažíte pomocí svých zbylých smyslů najít cestu ven.
zobrazit detailHodnotilo 166 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.6/10

Praha vás překvapí i mimo sezónu!

Nesčetné množství kostelíků, paláců a jejich zahrad, tajuplných podzemí a obdivuhodných chrámů z Prahy dělají město právem známé jako stověžaté srdce Evropy.
zobrazit detailHodnotilo 14 uživatelů. Průměrné hodnocení 4.4/10

Reklama

Doporučujeme

Přihlašte se