Reklama

Místo zájmu

Fotogalerie:

autor: Kateřina Černá
vloženo: 18.07.2011

Prázdniny v přírodě s GarnierAdresa:  ČR, SK
Hodnocení: 5.6 / 10 hlasů: 291

Web:  odkaz
Lokalita:  Stř. Čechy - severovýchod

PR Článek

Máte doma školou povinné ratolesti a netušíte, jak je kromě dovolené během prázdnin zabavit, kam vyrazit, co by je mohlo bavit?

Pak právě pro vás jsou připraveny zbrusu nové webové stránky společnosti Garnier www.pozelene.cz.

Naleznete zde tipy na výlety a další zajímavá místa v Česku i Slovensku.
Pokud si každý den lámete hlavu s tím, jakým výletem či procházkou překvapit svoji rodinu, rozhodně zavítejte na webové stránky www.pozelene.cz. které v červenci spustila společnost Garnier. Tento nový web nabízí zájemcům tipy na výlety v České i Slovenské republice. Uživatelům navíc poskytuje také možnost podělit se prostřednictvím příspěvků o své zážitky a vlastní oblíbená místa nebo komentovat již vložené příspěvky a tipy. Největší výhodou je skutečnost, že na webu jsou k dispozici výletní tipy pro Českou i Slovenskou republiku. Při plánování výletů v oblasti východních hranic se tak nemusíte omezovat pouze na svou rodnou vlast, neboť všechny podstatné informace pro obě země naleznete přehledně na jednom místě.
Pro všechny, kterým leží na srdci blaho přírody a zároveň rádi soutěží, připravil Garnier velkou soutěž o ceny spjaté s ekologickým způsobem cestování a o vybavení na výlety. Hlavní cenou je ekovůz Opel Astra Sports Tourer ecoFLEX, který šetří nejen přírodu, ale i vaši peněženku. Každou hodinu je ve hře batoh Willard 15 l, každý den můžete vyhrát horské kolo Author. Jak se zapojit do soutěže? Kupujte produkty Garnier a zaregistrujte se pomocí sms nebo přes internet. Prvních 500 uživatelů, kteří na stránky vloží své příspěvky, získá navíc opalovací krém Garnier Ambre Solaire 50+.
Při nákupu produktů Garnier nad 149 Kč můžete zároveň získat po dobu soutěže ve vybraných prodejnách hrací karty, které můžete využít v případě, že počasí výletům do přírody nepřeje. Protože tomu tak ale zatím naštěstí není, zavítejte na www.pozelene.cz, nechte se inspirovat a vyrazte ven.
Více informací o soutěži a podmínky naleznete na stránce www.pozelene.cz. Soutěžit můžete v průběhu července.

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Informace

Diskuze:

Nejsou žádné komentáře.

Příspěvky a hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Seznamte se s výhodami registrace

Text je chráněn autorským právem podle zákona 121/2000 Sb. Obsah není volně šiřitelný.

Novinky v oblasti

Rodinný park Mirakulum

Rodinný park Mirakulum

Zábavu v parku najdou děti všech věkových kategorií. Většinu herních prvků mohou využít i rodiče. Zábavnou část se stovkami atrakcí doplňují naučné stezky.
zobrazit detailHodnotilo 7 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.4/10

Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy

Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy

Muzeum zahrnuje zámek Roztoky s přilehlým parkem, unikátní Ateliér Zdenky Braunerové a nabízí návštěvu výstav a kulturních akcí.
zobrazit detailHodnotilo 13 uživatelů. Průměrné hodnocení 6.3/10

Golf Club Zlonín

Golf Club Zlonín

Golf jako radost a zábava a hra pro každého...
zobrazit detailHodnotilo 0 uživatelů.

Nymburk

Nymburk

Počátky osídlení strategického opukového pahorku nad řekou Labe, přes níž vedl vyhledávaný pravěký brod, sahají hluboko do historie. Svědčí o tom řada archeologických nálezů...
zobrazit detailHodnotilo 403 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.2/10

Rodný dům Ferdinanda Porscheho

Rodný dům Ferdinanda Porscheho

V tomto domě se v roce 1875 narodil Ferdinand Porsche, který se proslavil jako automobilový konstruktér a tvůrce vozu Volkswagen.
zobrazit detailHodnotilo 130 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.7/10

Reklama

Doporučujeme

Přihlašte se