Reklama

Místo zájmu

Fotogalerie:autor: Kateřina Černá
vloženo: 02.09.2010

Rezidence LiběchovAdresa:  čp. 121, Liběchov 27721
Hodnocení: 4.2 / 10 hlasů: 1310

Web:  odkaz
Lokalita:  Beskydy a Valašsko

Bezbariérový přístup PR Článek

O Rezidenci

Hotel ve stylu art deco v Liběchově v malebné oblasti Kokořínska vzdálený 8 km z Mělníka, 30 min z Prahy, velmi často navštěvovaný pražany pro své mírné a zdravé podnebí. Výborné jídlo, nádherný exteriér, skvělá a teplá atmosféra, vkusný a elegantní interiér, okouzlující zahrada, welness …je mnoho důvodů proč navštívit Rezidenci Liběchov.

Historie Hotelu - hotel vznikl rekonstrukcí vily ze 30tých let. Vila byla postavena známým architektem Josefem Lauermanem ve stylu art deco. Nechal jí postavit pražský továrník Moučka pro svoji manželku. Během 2. světové války byla zabrána wehrmachtem. Po skončení války byla vrácena majiteli a krátce na to v roce 1948 zkonfiskována komunistickým režimem. Vilu získali zpět potomci majitele v roce 2002 v restituci. Mezitím sloužila jako školící středisko hlavního města Prahy a výchovný ústav. Rekonstrukcí byl styl art deco zachován jak v exteriéru tak i v interiérovém vybavení, dubové parkety, dřevěné balustrády, štukové stropy, kované zábradlí, mramorový krb vzbuzují úctu ke starému řemeslu.

Ubytování

Rezidence Liběchov nabízí ubytování ve 12ti pokojích s kapacitou 28 lůžek. Jednotlivé pokoje mají individuální design ve stylu art deco s vybavením zajišťujícím nejvyšší komfort hosta. Několik pokojů má vlastní terasu s posezením a okouzlujícím výhledem na České středohoří. Zvláštností jsou pokoje Garden room s přímým vstupem do rozlehlé kaskádovité zahrady. Pokoje vytváří skvělou atmosféru.

Svatební obřady

Který ze zamilovaných párů zvažující vstup do manželství, by si nepřál vysněnou svatbu plnou romantiky, štěstí a nádherných okamžiků? Abyste vysněnou svatbu mohli zorganizovat potřebujete spoustu příprav. Svatební pár jezdí od místa k místu,od zlatnika ke zlatníkovi, porovnává různé nabídky, hledá ten nejkrásnější dort, dekoraci. A listina úkolů je stále delší a delší a čas k přípravě stále kratší a kratší.

Zkušený tým v Rezidenci Liběchov Vám rád tyto přípravy zjednoduší. Můžete využít komfort svatebního obřadu , hostiny a veselice v jednom místě. V krásné stylové zahradě pro vás připravíme svatební obřad občanský, církevní nebo registrované partnerství. Individuálně s Vámi zrealizujeme Vaše představy a náměty od příjezdu a ubytování svatebních hostů, obřadu, svatebního oběda nebo rautu, zajištění dortu, floristy , dekorace.

V elegantním prostředí vily z 30.let ve stylu art deco s nevšední atmosférou prožijete svůj vysněný svatební den. Také Vaši hosté zajisté ocění vkusnost, eleganci a harmonii celé svatby. Jako první společný počin nabízíme novomanželům zasazení stromu s v naší krásné kaskádovité zahradě.

Možná je pro Vás I lákavá nabídka, že hotel, zahrada, terasa a restaurace bude ve Vaš svatební den k dispozici exkluzivně jenom pro Vás.

Restaurace

Restaurace Kaskáda je zajímavá interierovým vybavením ve stylu art deco s pohodlnými křesílky a židlemi.

Náš šéfkuchař pro Vás sestaví znamenité menu připravené z čerstvých surovin s bylinkami z naší zahrádky. Pochoutky mezinárodní i tradiční české kuchyně servírujeme na nádobí v retro stylu v prostředí se skvělou atmosférou. Aperetiv si můžete vychutnat na terase, večeři v restauraci Kaskáda, doutník a koňak v pohodlných křesílkách u hořícího krbu a kávu si můžete vypít na zahradě. U baru v pohodlných barových stoličkách si můžete vypít kreativní koktejl nebo dva...Ideální odpočinek po hektickém pracovním dni.

Restaurace Kaskáda otevřena denně od 10,00 – 22,00 hodin.

Wellnes

Očišťující sauna, regenerující parní sauna, uvolňující whirpool, masážní sprcha, masáže.
- místo, kde docílíte nerozdělitelné harmonie duše a těla.

Přijďtě uvolnit napětí po stresovém týdnu, zarelaxovat si a zažít pocit udělat něco pro krásu a zdraví s kosmetikou La Chevre:

- Víkend proti stresu
- Víkend pro zdraví a krásu

Objevte nové cesty v péči o tělo pomocí enzymů či detoxikace pleti, osvěžte svoji mysl pomocí aromaterapií a nechte se rozmazlovat pod rukou odborníků.

Sport v okolí

Cyklistika: v okolí je mnoho malebných cyklistických stezek.Lesní cestičky a kontrast balvanovitých skal, výlety oblíbené pro svou romantiku.

Peší turistika: Je mnoho úžasných míst, které by jste měli vidět. Vytesané kamenné pískovcové sochy architekta Levého, Liběchovský zámek, hrad Kokořin, Hrad Houska, Boží voda, vinice - místa, kde se rád procházel Bolzano, K.H. Mácha a mnoho pražských umělců.

Více na www.obeclibechov.cz

Bowling: za zimních večerů nebo v nepřízni počasí je Vám k dispozici bowling se 3 drahami.

Jogging: 35 000 m2 našeho lesoparku v mírně kopcovitém terénu, zpestřený schody a cestičkami je Vám k dispozici pro udržení Vaší kondice.

Golf: Rezidence Liběchov bude mít velkou radost pro Vás ve spolupráci s golfovou asociací zkoordinovat Váš golfový víkend na zakázku. Připravíme pro Vás golfový balíček přizpůsobený Vašim schopnostem. Expertního poradce z golfového klubu Vám můžeme zajistit před vaší hrou a během golfové hry Vás můžeme doprovázet. Zajistíme Vám odvoz a příjezd do naší rezidence.Vše včetně luxusního ubytování a plné snídaně v Rezidenci Liběchov.

Pokud si budete přát připravíme pro Vás plán jak nejlépe strávit volný čas.

Konference

Náš nadšený tým Vám pomůže připravit všechny detaily, aby Vaše schůzka byla dokonalá. Privátní místnosti zajišťují diskrétní a exkluzivní místo pro Vaše meetingy a konference. K dispozici je to nejlepší technologické vybavení. Dobré jídlo a pití servírované do speciálního boxu je to správné místečko pro odpočinkovou přestávku.

Konferenční místnost - kapacita 25 míst, vybavení: dataprojektor, internetové připojení, flipschart, plátno.

Lodgie - pro uzavřené obchodní jednání se skvělou atmosférou, v kontaktu s přírodou, kapacita 10 míst.

Restaurace Kaskáda - stylová restaurace udělá jistě ten nejlepší dojem, kapacita 40 míst. Připravíme Vám coffebreaky.

Kontakt:

+420 315 650 000

recepce@rezidence-libechov.cz

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Informace

Diskuze:

Nejsou žádné komentáře.

Příspěvky a hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Seznamte se s výhodami registrace

Text je chráněn autorským právem podle zákona 121/2000 Sb. Obsah není volně šiřitelný.

Novinky v oblasti

Muzeum alchymistů a mágů staré Prahy

Muzeum alchymistů a mágů staré Prahy

Praha je zlatá, tajemná a stověžatá a to vše i díky alchymistům, kteří k ní patří zcela neodmyslitelně. Pozlacena jejich kamenem mudrců vyrobeném v jedné ze sta věží snad ve v...
zobrazit detailHodnotilo 28 uživatelů. Průměrné hodnocení 6/10

Vsetín

Vsetín

Město Vsetín, srdce Valašska, se nachází 33 km od Zlína na úpatí Beskyd a Javorníků. Je rozloženo v údolí Vsetínské Bečvy, která je přirozenou osou horské krajiny a dělí měs...
zobrazit detailHodnotilo 351 uživatelů. Průměrné hodnocení 5/10

Penzion Uko

Penzion Uko

Penzion Uko - v centru Bedřichova v Jizerských horách, uprostřed krásné přírody 10 km od Liberce, 7 km od Jablonce nad Nisou, 70 lůžek, celoroční provoz.
zobrazit detailHodnotilo 9 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.6/10

Jarní prázdniny jako sportovní pobyt nebo wellness relax. Tip kde najít nejlepší pobyty

Jarní prázdniny jako sportovní pobyt nebo wellness relax. Tip kde najít nejlepší pobyty

Možná právě proto, že ty naše hory, nejsou do nebe sahající, tak pobyt na horách tu není jen o sportovním vyžití, ale i o relaxaci, turistice, romantice a celkovém odpočinku.
zobrazit detailHodnotilo 21 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.6/10

Dům U Zlatého prstenu

Dům U Zlatého prstenu

Jedinečný dům se zachovanými fragmenty pozdně gotických nástěnných maleb je ve správě Muzea hlavního města Prahy od jara 2016. Muzeum v domě U Zlatého prstenu otevřelo 13. prosinc...
zobrazit detailHodnotilo 21 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.3/10

Reklama

Doporučujeme

Přihlašte se