Reklama

Místo zájmu

Fotogalerie:


autor: Šárka Kobrynová
vloženo: 17.06.2013

S Jetíkem je stále více zábavyAdresa:  Celá Čr
Hodnocení: 5.5 / 10 hlasů: 208

Web:  odkaz
Lokalita:  Praha

PR Článek Přibývá zpráv o setkání se sněžným mužem. Jetík, maskot velké poznávací hry, kterou pro děti a jejich dospělé průvodce připravila Horská služba  s agenturou pro rozvoj cestovního ruchu CzechTourism , je na horských stezkách vidět stále častěji. Nová kapitola integrace Jetíka do českého prostředí byla rozepsána počátkem června, kdy byl Jetík zastižen dokonce i v centrech několika českých měst. Jak můžete usoudit z publikovaného snímku, chová se tam velmi společensky a přátelsky zejména ke svým malým fanouškům.

I těch přibývá. Na výlety za Jetíkovými razítky se vydávají stovky nových stopařů. Že jsou sběratelsky úspěšní, potvrzují i první odznaky vydané těm, kdo už získali aspoň sedm razítek. Při podivném způsobu tohoto jara zaslouží jejich píle skutečný obdiv.

Živo je i na Jetíkově webu. Přibývá podrobností o razítkovacích a sběrných místech, přibyly tipy na výlety vhodné pro malé i větší turisty. Pro případ, že vás nepříznivé počasí přibrzdí v základních táborech, je pro děti připraveno interaktivní puzzle, pexeso, znalostní kvízy nebo omalovánky ke stažení.

Jetík bude rád, když ještě před prázdninami se svými dětmi promrskáte zásady ohleduplného a bezpečného pohybu v horách. Desatero Horské služby a další zajímavé články najdete v sekci Znalosti .

Praktický souhrn pravidel hry Po stopách Jetíka a důležitých kontaktů doplněný o seznam všech razítkovacích a sběrných míst si můžete stáhnout, vytisknout, poskládat a vložit do obalu mapy, s níž se vydáte vstříc letním dobrodružstvím, Jetíkovým razítkům, odznakům a cenám.


nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Informace

Diskuze:

Nejsou žádné komentáře.

Příspěvky a hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Seznamte se s výhodami registrace

Text je chráněn autorským právem podle zákona 121/2000 Sb. Obsah není volně šiřitelný.

Novinky v oblasti

Kam s dětmi o víkendu v Praze?

Kam s dětmi o víkendu v Praze?

Jestli přemýšlíte, kam vyrazit se svými ratolestmi o víkendu v hlavním městě a už vám docházejí nápady, nezoufejte. Poradíme vám, kde si užijete nejlepší víkendové akce a zab...
zobrazit detailHodnotilo 17 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.5/10

Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze

Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze

Vstupte do motýlího domu Papilonia a poznejte úžasný svět exotických motýlů.
zobrazit detailHodnotilo 36 uživatelů. Průměrné hodnocení 6.5/10

Strahovská knihovna

Strahovská knihovna

Strahovská knihovna patří ke Královské kanonii premonstrátů na Strahově. Knihovna v kláštěře vznikla kolem roku 1143 a její historická část čítá až na 200 000 svazků.
zobrazit detailHodnotilo 47 uživatelů. Průměrné hodnocení 4.9/10

Muzeum pražských pověstí a strašidel

Muzeum pražských pověstí a strašidel

Muzeum pražských pověstí a strašidel v Mostecké ulici představuje výběr z nejznámějších a nejzajímavějších strašidel a pověstí staré Prahy.
zobrazit detailHodnotilo 54 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.7/10

Vrtbovská zahrada

Vrtbovská zahrada

Vrtbovská zahrada je nemovitá kulturní památka 1. stupně zapsaná na seznamu kulturního dědictví UNESCO, zahrada je ve vlastnictví Hlavního města Prahy.
zobrazit detailHodnotilo 5 uživatelů. Průměrné hodnocení 4.2/10

Reklama

Doporučujeme

Přihlašte se