Reklama

Místo zájmu

Fotogalerie:


autor: Šárka Kobrynová
vloženo: 12.07.2012

Slavnosti svijanského pivaAdresa:  Svijanský Újezd
Hodnocení: 5.2 / 10 hlasů: 262

Web:  odkaz
Lokalita:  Český ráj

PR Článek

Jestliže patříte mezi příznivce zlatavého moku a tak jako mnozí další jste stoupencem především svijanského piva, neměli byste si nechat ujít Slavnosti svijanského piva. Ty se konají v sobotu 14. 7. 2012 ve Svijanském Újezdě od 13:00 hodin.

Pro letošní ročník organizátoři zvětšili celkovou kapacitu slavností a stejně jako v minulých letech vyhradili téměř třetinu areálu rodinám s dětmi. Připraven je nespočet kolotočů, zábavných atrakcí, střelnice i večerní ohňostroj. Navíc se Slavnosti svijanského piva konají v areálu koupaliště, jde o ideální místo pro rodiny s dětmi, kde si můžou odpočinout od okolního ruchu, ale zároveň vychutnat atmosféru slavností. Vstupné pro dospělé je 150 Kč, děti mají vstup zdarma.

Nikde jinde nebudete mít příležitost ochutnat všechna svijanská piva na jednom místě. Na Slavnostech potečou ze 160 píp za jednotnou cenu 18 Kč. Připraveny budou i dvě novinky, Svijanský fanda a grepový Chipper. Svijanský fanda je řezaná nefiltrovaná jedenáctka. Původně byla určena jako dárek bývalému řediteli k jeho 70. narozeninám, protože ale všem chutnala, rozhodl se svijanský pivovar umožnit ochutnání všem. Další novinkou je Chipper, osvěžující pivní limonáda s přírodní šťávou z růžového grepu v kombinaci s pšeničným pivem. Tyto dvě novinky můžete ochutnat i v podobě pivní zmrzliny s 75% obsahem piva, která bude samozřejmě určena jen osobám starším 18 let.

Na dvou scénách zahraje téměř dvacítka kapel, která vystoupí na dvou pódiích. Těšit se můžete například na country kapelu Rangers a jejich překvapení v podobě svijanské hymny, legendárního Pavla Bobka, zpěvačku a kytaristku Lenku Filipovou, rockera Petra Koláře nebo na kapelu Žlutý pes a jejich hity jako Sametová, Modrá je dobrá, či Náruživá. Téměř neoddělitelnou součástí Slavností svijanského piva je i vystoupení hudební formace Walda Gang, jejichž téměř cirkusová produkce sklízí neuvěřitelný úspěch.

Na místě bude zajištěno velkokapacitní parkoviště a úschovna kol, využít můžete také autobusovou dopravu od ČD Turnov od 13,00 hodin každých 30 minut až do půlnoci. Autobus pojede i z libereckého autobusového nádraží, stanoviště č. 4 v 11:00, 12:30, 14:00, 17:00 a zpět až do půlnoci.

Více informací o pivovaru naleznete na: www.pivovarsvijany.cz nebo www.facebook.com/svijany.


nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Informace

Diskuze:

Nejsou žádné komentáře.

Příspěvky a hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Seznamte se s výhodami registrace

Text je chráněn autorským právem podle zákona 121/2000 Sb. Obsah není volně šiřitelný.

Novinky v oblasti

Hrad a zámek Staré Hrady

Hrad a zámek Staré Hrady

Výlet pro malé i velké návštěvníky.
zobrazit detailHodnotilo 16 uživatelů. Průměrné hodnocení 6/10

Hrad a zámek Staré Hrady - výlet pro děti i dospělé

Hrad a zámek Staré Hrady - výlet pro děti i dospělé

otevřeno přes celou zimu s nabídkou prohlídkových okruhů zvláště pro rodiny s dětmi
zobrazit detailHodnotilo 2980 uživatelů. Průměrné hodnocení 5/10

Město Sobotka

Město Sobotka

Město Sobotka (2500 obyv.) je nazýváno jižní branou Českého ráje a leží 70 km severovýchodně od Prahy, mezi Mladou Boleslaví a Jičínem.
zobrazit detailHodnotilo 8 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.8/10

Město Jilemnice - brána do západních Krkonoš

Město Jilemnice - brána do západních Krkonoš

Jilemnice - město s tradicí, zázemím pro turisty a především v jednom z mála měst našich nejvyšších hor, které si dodnes dokázalo zachovat svou historickou tvář.
zobrazit detailHodnotilo 83 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.4/10

Muzeum Českého ráje

Muzeum Českého ráje

Od roku 1886 shromažďuje Muzeum Českého ráje v Turnově doklady o kulturním a dějinném vývoji regionu i města.
zobrazit detailHodnotilo 1198 uživatelů. Průměrné hodnocení 6.2/10

Reklama

Doporučujeme

Přihlašte se