Reklama

Místo zájmu

Fotogalerie:

autor: Šárka Kobrynová
vloženo: 21.05.2015

Svatební show na zámku LysiceAdresa:  Zámecká 1, 679 71 Lysice
Hodnocení: 5.3 / 10 hlasů: 272

Web:  odkaz
Lokalita:  Moravský kras a okolí

Historicky významný objekt PR Článek Zámek V neděli 31. května 2015 se od 12 hodin v romantické zámecké zahradě státního zámku Lysice koná již 5. ročník „Svatební show“.  Připraveny jsou nejen módní přehlídky, ukázky slavnostního líčení a účesů, ale i svatební floristika. Součástí letošního ročníku bude i show na koních v podání skupiny Štvanci. 

Svatba je velkou změnou a významným krokem v životě člověka. Proto je dobré věnovat pozornost každému detailu tohoto slavnostního dne. Stále více jsou oblíbené svatební obřady na hradech a zámcích a je to pochopitelné, vždyť nevěsty jsou jako princezny a v kulisách našich památek jim to opravdu sluší. Nejen pro ty, kteří plánují svatbu, ale i pro ty, kteří chtějí nedělní odpoledne 31. 5. 2015 vyplnit příjemným kulturním programem v krásném prostředí zámecké zahrady v Lysicích je připraven bohatý program.

K vidění budou kromě svatebních šatů i překrásné vazby svatebních kytic a další ukázky svatební floristiky. Prohlédnete si různé varianty oznámení od nadčasových, klasických přes moderní až po netradiční. Najdete zde kontakty na fotografy a video kameramany, kteří profesionálně zdokumentují Váš velký den. Uvidíte ukázky svatebních tabulí vybraných hotelů a cateringových společností, cukroví a svatební koláčky – včetně ochutnávky. Každou celou hodinu od 13 do 16 hodin můžete navštívit svatebně vyzdobený velký sál, tedy místo, kde se svatby konají a poznat tak jeho slavnostní atmosféru.

Svatební show na zámku v Lysicích Vám představí i nové trendy letošní svatební sezóny, dále si můžete si prohlédnout slavnostně nazdobené svatební limuzíny. Show se účastní vybrané známé restaurace a hotely, které zde budou prezentovat možnosti uspořádání svatebních hostin od komorních čistě rodinných svateb až po velkolepé svatby s velkým počtem hostů.

Svatby na zámku jsou oblíbené a žádané, vždyť jen na lysickém zámku je jich více jak šedesát ročně, a to nejen ve velkém sále, ale také právě v zámecké zahradě, kapli či na kolonádě. Konají se tu svatby jak klasické občanské, tak i církevní či registrované partnerství. Přijďte se tedy inspirovat nebo zavzpomínat na svůj svatební den či jen strávit pěkné odpoledne s rodinou či známými na zámku v Lysicích. 

V rámci nedělního programu uvidíte i show na koních a můžete se zúčastnit soutěže o hodnotné ceny. Vstupenky budou totiž slosovatelné a hlavní cenou je svatební obřad na státním zámku Lysice v roce 2016.

www.zameklysice.cz


nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Informace

Diskuze:

Nejsou žádné komentáře.

Příspěvky a hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Seznamte se s výhodami registrace

Text je chráněn autorským právem podle zákona 121/2000 Sb. Obsah není volně šiřitelný.

Novinky v oblasti

Sloupsko - šošůvská jeskyně

Sloupsko - šošůvská jeskyně

Rozsáhlý komplex domů, chodeb a podzemních propastí vytvořený ve dvou patrech, ležící na severním okraji Moravského krasu u městečka Sloup. Jeskyně je významným nalezištěm kost...
zobrazit detailHodnotilo 1702 uživatelů. Průměrné hodnocení 4.6/10

Punkevní jeskyně

Punkevní jeskyně

Punkevní jeskyně leží v severní části Moravského krasu v kaňonu Pustého žlebu, v národní přírodní rezervaci Vývěry Punkvy v chráněné krajinné oblasti Moravský kras.
zobrazit detailHodnotilo 2190 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.5/10

Kateřinská jeskyně

Kateřinská jeskyně

Kateřinská jeskyně leží v severní části Moravského krasu v kaňonu Suchého žlebu, v národní přírodní rezervaci Vývěry Punkvy v chráněné krajinné oblasti Moravský kras.
zobrazit detailHodnotilo 2106 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.6/10

Jeskyně Výpustek

Jeskyně Výpustek

Jeskyně Výpustek patří mezi nejvýznamnější jeskynní systémy Moravského krasu. Má bohatou a z velké části i smutnou historii. Labyrint temných chodeb a dómů byl vytvořen ponorov...
zobrazit detailHodnotilo 1332 uživatelů. Průměrné hodnocení 6.7/10

Jeskyně Balcarka

Jeskyně Balcarka

Jeskyně Balcarka patří vývojově ke složitému hydrografickému systému ostrovských a vilémovických vod, které vyvěrají v Malém výtoku poblíž Punkevních jeskyní. Přes intenzív...
zobrazit detailHodnotilo 1238 uživatelů. Průměrné hodnocení 4.2/10

Reklama

Doporučujeme

Přihlašte se