Reklama

Místo zájmu

Fotogalerie:autor: Šárka Kobrynová
vloženo: 29.11.2013

Tipy na dárky pro chlapyAdresa:  Celá Čr
Hodnocení: 5.5 / 10 hlasů: 197

Web:  odkaz
Lokalita:  Praha

PR Článek Sportovní vyžití

My muži víme, že ženy rády dávají praktické dárky, které ale správného muže zrovna moc nepotěší. Avšak ženám situaci s výběrem dárku vůbec nemůžeme závidět. Proto jsme sestavili seznam tipů na zajímavé dárky pro muže, který může být inspirativní a možná i překvapivý pro leckterou ženu :-) Toto prostě chlapi chtějí!

Pilotem na zkoušku – řízení skutečného letadla

Pokud jako dárek pro chlapa zvolíte zážitek Pilotem na zkoušku, většinou se trefíte. Jen tak na okraj, většinu zážitků nakupují pro svoje muže právě ženy. Chlap z nám trochu neznámého důvodu si to prostě sám nekoupí. Co ale víme je to, že když dorazí k nám na letiště, tak sice dělá, že to jako dostal, ale už se zvědavě ptá, jak to všechno funguje, že si to vždycky přál zkusit, jestli bude moct to letadlo opravdu řídit a nakonec odchází od letadla šťastný jako malý kluk. Rozesmátý, spokojený a plný nové energie a inspirace k životu. Co udělá takový klukovský dárek, že?

Vyhlídkové lety

Ne všichni chlapi milují dobrodružství. Některým opravdu více vyhovuje klídek a domácí pohodlí. Při vyhlídkovém letu sice nestříká adrenalin, ale o to větší pohoda a relaxace takový let je. Pohled z ptačí perspektivy na místa, která do té doby člověk vídá jen ze země je něco nezapomenutelného. Pokud váš muž ještě navíc holduje fotografii, je vyhlídkový let letadlem ten nejlepší dárek.

Dobrodružství

Hledáte-li opravdu nevšední dárek a váš muž je alespoň trošku dobrodružnější povahy, potom mrkněte na náš celodenní výlet nad nevyšší hory Evropy – Alpy. Přes tyrkysově modrá alpská jezera, ledovcová pole, rozeklané štíty mohutných hor a dech beroucí hloubky údolí se podíváme až k nejvyšší hoře rakouských alp – majestátnému Grossglockneru. Tento vyhlídkový let nad Alpy uchvátí každého milovníka hor a dobrodruha.

Další tipy na originální dárky a zážitky pro chlapy můžete čerpat na www.darkyprochlapy.cz


nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Informace

Diskuze:

Nejsou žádné komentáře.

Příspěvky a hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Seznamte se s výhodami registrace

Text je chráněn autorským právem podle zákona 121/2000 Sb. Obsah není volně šiřitelný.

Novinky v oblasti

Kam s dětmi o víkendu v Praze?

Kam s dětmi o víkendu v Praze?

Jestli přemýšlíte, kam vyrazit se svými ratolestmi o víkendu v hlavním městě a už vám docházejí nápady, nezoufejte. Poradíme vám, kde si užijete nejlepší víkendové akce a zab...
zobrazit detailHodnotilo 17 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.5/10

Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze

Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze

Vstupte do motýlího domu Papilonia a poznejte úžasný svět exotických motýlů.
zobrazit detailHodnotilo 36 uživatelů. Průměrné hodnocení 6.5/10

Strahovská knihovna

Strahovská knihovna

Strahovská knihovna patří ke Královské kanonii premonstrátů na Strahově. Knihovna v kláštěře vznikla kolem roku 1143 a její historická část čítá až na 200 000 svazků.
zobrazit detailHodnotilo 47 uživatelů. Průměrné hodnocení 4.9/10

Muzeum pražských pověstí a strašidel

Muzeum pražských pověstí a strašidel

Muzeum pražských pověstí a strašidel v Mostecké ulici představuje výběr z nejznámějších a nejzajímavějších strašidel a pověstí staré Prahy.
zobrazit detailHodnotilo 54 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.7/10

Vrtbovská zahrada

Vrtbovská zahrada

Vrtbovská zahrada je nemovitá kulturní památka 1. stupně zapsaná na seznamu kulturního dědictví UNESCO, zahrada je ve vlastnictví Hlavního města Prahy.
zobrazit detailHodnotilo 5 uživatelů. Průměrné hodnocení 4.2/10

Reklama

Doporučujeme

Přihlašte se