Reklama

Místo zájmu

Fotogalerie:

autor: Šárka Kobrynová
vloženo: 05.08.2019

Travelhacking při dovolené s cestovkouAdresa:  Česká Republika
Hodnocení: 5.5 / 10 hlasů: 2

Lokalita:  Beskydy a Valašsko

Místo s výhledem PR Článek Přírodní zajímavost Sportovní vyžití

Travel hacking je o netradičním cestování. Laicky řečeno, soustředí se na to, jak zaplatit za dovolenou co nejméně. Ať už se jedná o využívání bonusových letenek, využívání hotelových programů nebo vydělávání cestováním. Je možné ale travelhackovat i dovolenou s cestovní kanceláří? Pokud srovnáte pro a proti a vyselektujete především výhody, možná budete překvapeni.

Proč cestovka?

Dovolená s cestovními kancelářemi je i v dnešní době stále populární a má spoustu výhod. Mnoho cestovatelů má doslova hrůzu z organizovaných zájezdů. Cestovní kanceláře vám ale některé destinace nabídnou mnohem levněji díky charterovým letům. Jsou cenově mnohem výhodnější než ty klasické a ceny letenek jsou pevné. Paradoxně vás může vyjít letenka v kombinaci s ubytováním na charterových letech levněji, než samotná letenka na pravidelných linkách a to například u Řecka či Kanárských ostrovů.

Vsaďte na jistotu a záruku. Kolik jsme již slyšeli a četli příběhů o podvodných nabídkách ubytování. Cestovka je zárukou, že ubytování na místě bude, i kdyby vás museli přestěhovat do jiného hotelu. Mimochodem na to máte právo, pokud by z jakéhokoliv důvodu nešlo původní ubytování zajistit. A v neposlední řadě, co počasí? Poslední dobou je nevyzpytatelné. I pěkné počasí si již můžete pojistit.

Cestování s dětmi

Vyrážíte-li na cesty s dětmi, jsou pro vás organizované zájezdy mnohem vhodnější než dovolená na vlastní pěst. V rámci first minutových akcí (v zimním období) nabízí mnoho cestovních kanceláří zvýhodněné ceny pro děti, ale i spoustu dárků, které vaše ratolesti na dovolené využijí, např. nafukovací lehátka, míče,.. Dalším plusem je přítomnost delegáta v destinaci, v jakékoliv situaci vám bude k ruce. Abyste si mohli pobyt užít dosytosti, přijdou vám vhod i české animační programy nebo hlídání dětí.

Jak mít největší přehled?

Pro větší přehled o akcích a cenách cestovních kanceláří neváhejte navštívit portál Invia.cz, jedné z největších cestovních agentur ve střední Evropě. Najdete zde nejširší výběr cestovních kanceláří včetně německých, polských i slovenských. Místo odletu je tedy variabilní podle vašich možností. Každý si vybere zájezd dle vlastních preferencí v kategoriích od luxusních plaveb, cest do exotiky až po last minute zájezdy i pobyty s vlastní dopravou.

Snadno si můžete porovnat ceny od mnoha cestovních kanceláří do stejného hotelu. Pohromadě najdete i recenze od klientů, které vám mohou při vašem rozhodování o dovolené pomoci. Stránky cestovní agentury Invia jsou i skvělým zdrojem informací a na jejím blogu načerpáte značnou  cestovatelskou inspiraci. Autory článků jsou zaměstnanci firmy, jenž dané země sami navštívili a rádi se s vámi podělí o svoje zážitky a doporučení.

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Informace

Diskuze:

Nejsou žádné komentáře.

Příspěvky a hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Seznamte se s výhodami registrace

Text je chráněn autorským právem podle zákona 121/2000 Sb. Obsah není volně šiřitelný.

Novinky v oblasti

Camp Alpa, Sisters’ Café&Bistro

Camp Alpa, Sisters’ Café&Bistro

Camp Alpa se nachází v malebné obci Ostrovačice pouhých 15 km od Brna v blízkosti dálnice D1.
zobrazit detailHodnotilo 1 uživatelů. Průměrné hodnocení 1/10

Rozšíření infrastruktury na Labské stezce

Rozšíření infrastruktury na Labské stezce

Kolín je důležitou křižovatkou mezi Labskou stezkou a evropskou trasou EuroVelo 4 a nabízí množství cyklotras a historických památek.
zobrazit detailHodnotilo 0 uživatelů.

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí

Kulturní zařízení města Valašské Meziříčí sídlí v zámku Žerotínů pioblíž náměstí a po celý rok je dějištěm mnoha hudebních, divadelních a jiných kulturně-společensk...
zobrazit detailHodnotilo 0 uživatelů.

VALAŠSKÉ ZÁŘENÍ NABÍDNE OLYMPIC A DALŠÍ HUDEBNÍ HVĚZDY

VALAŠSKÉ ZÁŘENÍ NABÍDNE OLYMPIC A DALŠÍ HUDEBNÍ HVĚZDY

21. ROČNÍK MULTIŽÁNROVÉHO VSETÍNSKÉHO FESTIVALU NAPŘÍČ HUDEBNÍMI ŽÁNRY PRO VŠECHNY GENERACE
zobrazit detailHodnotilo 0 uživatelů.

Travelhacking při dovolené s cestovkou

Travel hacking je o netradičním cestování. Laicky řečeno, soustředí se na to, jak zaplatit za dovolenou co nejméně.
zobrazit detailHodnotilo 2 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.5/10

Reklama

Doporučujeme

Přihlašte se