Reklama

Místo zájmu

Fotogalerie:


autor: Šárka Kobrynová
vloženo: 10.08.2014

Zábavě na Sport Akord Festu nikdo neodolá, vyhraje každý, kdo přijdeAdresa:  náměstí SNP 1, 700 30, Ostrava-Jih
Hodnocení: 5.2 / 10 hlasů: 297

Web:  odkaz
Lokalita:  Ostravsko

PR Článek Sportovní vyžití

Víte, jakou legraci si s přáteli užijete, když se z Vás na chvíli stanou figurky lidského stolního fotbalu? Už jste někdy hráli discgolf a máte představu, jaká jsou pravidla kroketu? A co teprve kubb či indoor curling? Že Vám to nic neříká? Je na čase to změnit! Stačí přijít poslední prázdninovou sobotu 30.08.2014 v 11:00 hodin do Akordu, kde dostanete jedinečnou možnost tyto netradiční sporty s - pro většinu - trochu exotickými názvy poznat a třeba si je rovnou i vyzkoušet.

V prostorách DK Akord a jeho bezprostředním okolí bude přichystán bohatý program pro amatéry i zkušené nadšence, pro rodinné i smíšené týmy, ale též pro pasivní sportovce či zvědavé diváky sledující sport jen z povzdálí.  Porci zábavy a sportu, která jde skrze všechny generace, bude zájemcům naservírovaná v rámci festivalu - Sport Akord Fest.

Účastníci Sport Akord Festu si nejen zasportují (budou-li chtít), seznámí se s netradičními sporty, které si budou moci užít přímo na místě, dozvědí se spoustu zajímavostí z oblasti sportovní výživy, ale představí se jim i konkrétní sportovní oddíly, kluby, kroužky a jednoduše tak získají tipy na to, jak aktivně vyplnit volný čas - ať už svůj či svých potomků.  Na podiu se mezitím vystřídají zajímavé show a exhibice. K vidění a osahání bude též atraktivní sportovní vybavení či náčiní. Pro malé i velké „soutěživce“ bude připraven okruh plný her a zajímavých úkolů. Hrdinové, kteří se pustí do zápolení, budou odměněni drobnými cenami.  A nejen oni. O malý dáreček nebudou ochuzeni ani ti, kteří se přijdou jen tak kouknout z bezpečné vzdálenosti.

Celodenní akci završí koncerty pod záštitou Letního festivalu, a to kapela Už jsme doma s populárními písničkami ze seriálu Krysáci a den plný zážitků uzavře pop-rocková kapela Persona ze Žatce, která zaujala porotu v hudební soutěži Fajn Fest.

Kulturu má Akord už v samotném názvu. Je to přeci náš „kulturák“ a chodíme do něj za emocemi - na divadlo, koncerty, výstavy, křepčíme zde na bálech, rozněžňujeme se na předehrávkách našich dětí.  Se stejnou samozřejmostí vyrážíme do Akordu za romantikou – třeba na večeři při svíčkách, jeho elegance využíváme k uspořádání svateb, slavíme zde promoce, organizujeme noblesní rauty pro obchodní partnery, namáháme mozkové závity při firemních školeních a kurzech… Zdálo by se, že je nabídka kompletní, avšak k uzavření kruhu dokonalé multifunkčnosti doplnil Akord ještě jeden (v  domech kultury) lehce opomíjený článek. Sport! A jelikož je Ostrava městem sportu, konec letních prázdnin oslavíme v sobotu 30.08.2014 od 11:00 v AKORDU tentokrát úplně nově.  Sport Akord Festem!

Netruchlete proto doma z konce prázdnin! Dorazte se s Akordem poveselit! Největší odměnou bude Vaše nadšení ze společně prožitého dne, ze setkání, ze zářících oček našich nejmenších.  Přijďte si zahrát a pobavit se do Akordu – domu kultury a SPORTU.

Dům kultury AKORD – komfortní zážitky pro každého – divadla, koncerty, společenské akce.


nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Informace

Diskuze:

Nejsou žádné komentáře.

Příspěvky a hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Seznamte se s výhodami registrace

Text je chráněn autorským právem podle zákona 121/2000 Sb. Obsah není volně šiřitelný.

Novinky v oblasti

Sport a kultura Hlučín

Sport a kultura Hlučín

Jsme organizace zajišťující sportovní a kulturní dění e městě Hlučíně.
zobrazit detailHodnotilo 0 uživatelů.

Nový Jičín

Nový Jičín

Nový Jičín leží v malebné kotlině na jižním okraji Moravské brány.
zobrazit detailHodnotilo 1748 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.4/10

Již podruhé zveme na přehlídku nejmladších hudebních talentů v Ostravě!

Již podruhé zveme na přehlídku nejmladších hudebních talentů v Ostravě!

Již podruhé se koná v Ostravě tzv. SHOWCASE mladých českých interpretů v oboru klasické hudby.
zobrazit detailHodnotilo 114 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.2/10

Důl Michal

Důl Michal

Pokud chcete poznat práci havíře, začněte prohlídkou u nás na Dole Michal v Ostravě-Michálkovicích.
zobrazit detailHodnotilo 2012 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.6/10

Zámek Raduň

Zámek Raduň

Vedle tradičních prohlídkových tras nabízí státní zámek Raduň také řadu kulturně-společenských akcí.
zobrazit detailHodnotilo 293 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.7/10

Reklama

Doporučujeme

Přihlašte se