Reklama

Místo zájmu

Fotogalerie:


autor: Šárka Kobrynová
vloženo: 10.08.2014

Zábavě na Sport Akord Festu nikdo neodolá, vyhraje každý, kdo přijdeAdresa:  náměstí SNP 1, 700 30, Ostrava-Jih
Hodnocení: 5.1 / 10 hlasů: 173

Web:  odkaz
Lokalita:  Ostravsko

PR Článek Sportovní vyžití

Víte, jakou legraci si s přáteli užijete, když se z Vás na chvíli stanou figurky lidského stolního fotbalu? Už jste někdy hráli discgolf a máte představu, jaká jsou pravidla kroketu? A co teprve kubb či indoor curling? Že Vám to nic neříká? Je na čase to změnit! Stačí přijít poslední prázdninovou sobotu 30.08.2014 v 11:00 hodin do Akordu, kde dostanete jedinečnou možnost tyto netradiční sporty s - pro většinu - trochu exotickými názvy poznat a třeba si je rovnou i vyzkoušet.

V prostorách DK Akord a jeho bezprostředním okolí bude přichystán bohatý program pro amatéry i zkušené nadšence, pro rodinné i smíšené týmy, ale též pro pasivní sportovce či zvědavé diváky sledující sport jen z povzdálí.  Porci zábavy a sportu, která jde skrze všechny generace, bude zájemcům naservírovaná v rámci festivalu - Sport Akord Fest.

Účastníci Sport Akord Festu si nejen zasportují (budou-li chtít), seznámí se s netradičními sporty, které si budou moci užít přímo na místě, dozvědí se spoustu zajímavostí z oblasti sportovní výživy, ale představí se jim i konkrétní sportovní oddíly, kluby, kroužky a jednoduše tak získají tipy na to, jak aktivně vyplnit volný čas - ať už svůj či svých potomků.  Na podiu se mezitím vystřídají zajímavé show a exhibice. K vidění a osahání bude též atraktivní sportovní vybavení či náčiní. Pro malé i velké „soutěživce“ bude připraven okruh plný her a zajímavých úkolů. Hrdinové, kteří se pustí do zápolení, budou odměněni drobnými cenami.  A nejen oni. O malý dáreček nebudou ochuzeni ani ti, kteří se přijdou jen tak kouknout z bezpečné vzdálenosti.

Celodenní akci završí koncerty pod záštitou Letního festivalu, a to kapela Už jsme doma s populárními písničkami ze seriálu Krysáci a den plný zážitků uzavře pop-rocková kapela Persona ze Žatce, která zaujala porotu v hudební soutěži Fajn Fest.

Kulturu má Akord už v samotném názvu. Je to přeci náš „kulturák“ a chodíme do něj za emocemi - na divadlo, koncerty, výstavy, křepčíme zde na bálech, rozněžňujeme se na předehrávkách našich dětí.  Se stejnou samozřejmostí vyrážíme do Akordu za romantikou – třeba na večeři při svíčkách, jeho elegance využíváme k uspořádání svateb, slavíme zde promoce, organizujeme noblesní rauty pro obchodní partnery, namáháme mozkové závity při firemních školeních a kurzech… Zdálo by se, že je nabídka kompletní, avšak k uzavření kruhu dokonalé multifunkčnosti doplnil Akord ještě jeden (v  domech kultury) lehce opomíjený článek. Sport! A jelikož je Ostrava městem sportu, konec letních prázdnin oslavíme v sobotu 30.08.2014 od 11:00 v AKORDU tentokrát úplně nově.  Sport Akord Festem!

Netruchlete proto doma z konce prázdnin! Dorazte se s Akordem poveselit! Největší odměnou bude Vaše nadšení ze společně prožitého dne, ze setkání, ze zářících oček našich nejmenších.  Přijďte si zahrát a pobavit se do Akordu – domu kultury a SPORTU.

Dům kultury AKORD – komfortní zážitky pro každého – divadla, koncerty, společenské akce.


nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Informace

Diskuze:

Nejsou žádné komentáře.

Příspěvky a hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Seznamte se s výhodami registrace

Text je chráněn autorským právem podle zákona 121/2000 Sb. Obsah není volně šiřitelný.

Novinky v oblasti

Nový Jičín

Nový Jičín

Nový Jičín leží v malebné kotlině na jižním okraji Moravské brány.
zobrazit detailHodnotilo 1562 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.4/10

Důl Michal

Důl Michal

Pokud chcete poznat práci havíře, začněte prohlídkou u nás na Dole Michal v Ostravě-Michálkovicích.
zobrazit detailHodnotilo 1791 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.6/10

Zámek Raduň

Zámek Raduň

Vedle tradičních prohlídkových tras nabízí státní zámek Raduň také řadu kulturně-společenských akcí.
zobrazit detailHodnotilo 153 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.7/10

Zábavě na Sport Akord Festu nikdo neodolá, vyhraje každý, kdo přijde

Zábavě na Sport Akord Festu nikdo neodolá, vyhraje každý, kdo přijde Víte, jakou legraci si s přáteli užijete, když se z Vás na chvíli stanou figurky lidského stolního fotbalu?
zobrazit detailHodnotilo 173 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.1/10

Colours se letos díky Nadaci OKD plně otevřou hendikepovaným

Colours se letos díky Nadaci OKD plně otevřou hendikepovaným

Díky novému projektu Colours bez bariér, jehož partnerem je Nadace OKD, budou lidé s postižením moci plně vychutnat program oblíbeného ostravského festivalu Colours of Ostrava.
zobrazit detailHodnotilo 264 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.4/10

Reklama

Doporučujeme

Přihlašte se