Reklama

Místo zájmu

Fotogalerie:

autor: Kateřina Černá
vloženo: 09.12.2011

Zimní fotosoutěž s GarnierAdresa:  Celá ČR
Hodnocení: 5.6 / 10 hlasů: 156

Web:  odkaz
Lokalita:  Beskydy a Valašsko

PR Článek

Lákají vás zimní radovánky? Pak je tato soutěž právě pro vás.


Pokud si lámete hlavu s tím, jak si zpestřit tyto chladné zimní dny, kam vyrazit na výlet nebo na krátkou procházku, kam se vydat s dětmi nebo s přáteli, rozhodně navštivte webové stránky Garnier www.pozelene.cz. Inspirujte se zde a užijte si ty pravé zimní radovánky, na které jen tak nezapomenete. Nyní se navíc můžete zúčastnit nové zimní fotosoutěže a vyhrát hodnotné ceny.

Webové stránky Garnier www.pozelene.cz jsou plné skvělých tipů na výlety v České i Slovenské republice. Pokud nevíte, kam vyrazit na romantický výlet do zasněžené zimní přírody nebo kam se vypravit s dětmi o víkendu, určitě zde naleznete spoustu inspirací. Zároveň můžete pomoci ostatním výletníkům a podělit se s nimi o své vlastní zkušenosti, doporučit vlastní výletní trasu nebo přidat fotky ze zajímavých míst, které jste navštívili.

Mnoho z výletů, které naleznete na stránce www.pozelene.cz lze i v zimních měsících absolvovat ve sportovním duchu, a to na běžkách. Pokud vás lákají podobné zimní radovánky, pak je nová soutěž právě pro vás. Stačí poslat fotku sněžného anděla (kouzelné zimní bytosti zjevující se pod zády lidí ležících na sněhu a mávajících rukama a nohama) a máte šanci vyhrát skvělé ceny. Odborná porota vybere deset nejkreativnějších fotografií a odmění výherce. Autor nejlepšího příspěvku získá dámské běžky značky Fischer (včetně vázání a hůlek) a zbylých devět výherců dostane balíček regenerační kosmetiky Garnier. Tak neváhejte, teple se oblečte, vyrazte si užít spoustu zábavy a nezapomeňte na foťák!!

Více informací o soutěži a podmínky naleznete na stránce www.pozelene.cz. Soutěžit můžete od 1. prosince 2011 do konce ledna 2012. Své příspěvky zasílejte prostřednictvím e-mailu pozelene@gmiprojects.cz.
nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Informace

Diskuze:

Nejsou žádné komentáře.

Příspěvky a hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Seznamte se s výhodami registrace

Text je chráněn autorským právem podle zákona 121/2000 Sb. Obsah není volně šiřitelný.

Novinky v oblasti

Muzeum alchymistů a mágů staré Prahy

Muzeum alchymistů a mágů staré Prahy

Praha je zlatá, tajemná a stověžatá a to vše i díky alchymistům, kteří k ní patří zcela neodmyslitelně. Pozlacena jejich kamenem mudrců vyrobeném v jedné ze sta věží snad ve v...
zobrazit detailHodnotilo 28 uživatelů. Průměrné hodnocení 6/10

Vsetín

Vsetín

Město Vsetín, srdce Valašska, se nachází 33 km od Zlína na úpatí Beskyd a Javorníků. Je rozloženo v údolí Vsetínské Bečvy, která je přirozenou osou horské krajiny a dělí měs...
zobrazit detailHodnotilo 351 uživatelů. Průměrné hodnocení 5/10

Penzion Uko

Penzion Uko

Penzion Uko - v centru Bedřichova v Jizerských horách, uprostřed krásné přírody 10 km od Liberce, 7 km od Jablonce nad Nisou, 70 lůžek, celoroční provoz.
zobrazit detailHodnotilo 17 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.6/10

Jarní prázdniny jako sportovní pobyt nebo wellness relax. Tip kde najít nejlepší pobyty

Jarní prázdniny jako sportovní pobyt nebo wellness relax. Tip kde najít nejlepší pobyty

Možná právě proto, že ty naše hory, nejsou do nebe sahající, tak pobyt na horách tu není jen o sportovním vyžití, ale i o relaxaci, turistice, romantice a celkovém odpočinku.
zobrazit detailHodnotilo 21 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.6/10

Dům U Zlatého prstenu

Dům U Zlatého prstenu

Jedinečný dům se zachovanými fragmenty pozdně gotických nástěnných maleb je ve správě Muzea hlavního města Prahy od jara 2016. Muzeum v domě U Zlatého prstenu otevřelo 13. prosinc...
zobrazit detailHodnotilo 21 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.3/10

Reklama

Doporučujeme

Přihlašte se