Reklama

Místo zájmu

Fotogalerie:

autor: Kateřina Černá
vloženo: 09.12.2011

Zimní fotosoutěž s GarnierAdresa:  Celá ČR
Hodnocení: 5.5 / 10 hlasů: 244

Web:  odkaz
Lokalita:  Beskydy a Valašsko

PR Článek

Lákají vás zimní radovánky? Pak je tato soutěž právě pro vás.


Pokud si lámete hlavu s tím, jak si zpestřit tyto chladné zimní dny, kam vyrazit na výlet nebo na krátkou procházku, kam se vydat s dětmi nebo s přáteli, rozhodně navštivte webové stránky Garnier www.pozelene.cz. Inspirujte se zde a užijte si ty pravé zimní radovánky, na které jen tak nezapomenete. Nyní se navíc můžete zúčastnit nové zimní fotosoutěže a vyhrát hodnotné ceny.

Webové stránky Garnier www.pozelene.cz jsou plné skvělých tipů na výlety v České i Slovenské republice. Pokud nevíte, kam vyrazit na romantický výlet do zasněžené zimní přírody nebo kam se vypravit s dětmi o víkendu, určitě zde naleznete spoustu inspirací. Zároveň můžete pomoci ostatním výletníkům a podělit se s nimi o své vlastní zkušenosti, doporučit vlastní výletní trasu nebo přidat fotky ze zajímavých míst, které jste navštívili.

Mnoho z výletů, které naleznete na stránce www.pozelene.cz lze i v zimních měsících absolvovat ve sportovním duchu, a to na běžkách. Pokud vás lákají podobné zimní radovánky, pak je nová soutěž právě pro vás. Stačí poslat fotku sněžného anděla (kouzelné zimní bytosti zjevující se pod zády lidí ležících na sněhu a mávajících rukama a nohama) a máte šanci vyhrát skvělé ceny. Odborná porota vybere deset nejkreativnějších fotografií a odmění výherce. Autor nejlepšího příspěvku získá dámské běžky značky Fischer (včetně vázání a hůlek) a zbylých devět výherců dostane balíček regenerační kosmetiky Garnier. Tak neváhejte, teple se oblečte, vyrazte si užít spoustu zábavy a nezapomeňte na foťák!!

Více informací o soutěži a podmínky naleznete na stránce www.pozelene.cz. Soutěžit můžete od 1. prosince 2011 do konce ledna 2012. Své příspěvky zasílejte prostřednictvím e-mailu pozelene@gmiprojects.cz.
nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Informace

Diskuze:

Nejsou žádné komentáře.

Příspěvky a hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Seznamte se s výhodami registrace

Text je chráněn autorským právem podle zákona 121/2000 Sb. Obsah není volně šiřitelný.

Novinky v oblasti

Vsetín

Vsetín

Město Vsetín, srdce Valašska, se nachází 33 km od Zlína na úpatí Beskyd a Javorníků. Je rozloženo v údolí Vsetínské Bečvy, která je přirozenou osou horské krajiny a dělí měs...
zobrazit detailHodnotilo 454 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.2/10

Penzion Uko

Penzion Uko

Penzion Uko - v centru Bedřichova v Jizerských horách, uprostřed krásné přírody 10 km od Liberce, 7 km od Jablonce nad Nisou, 70 lůžek, celoroční provoz.
zobrazit detailHodnotilo 85 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.4/10

Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

Ve Frenštátě pod Radhoštěm může strávit dovolenou či víkend každý. Ať rodina s dětmi, senioři či zapálení sportovci.
zobrazit detailHodnotilo 61 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.3/10

Příbor

Příbor

Město Příbor je jedním z nejstarších měst severovýchodní Moravy. Rozkládá se na obou březích řeky Lubiny.
zobrazit detailHodnotilo 89 uživatelů. Průměrné hodnocení 5/10

Kam v létě na cyklovýlet? Začněte plánovat už teď

Kam v létě na cyklovýlet? Začněte plánovat už teď

Pokud dáváte přednost cyklovýletům a už teď si brousíte zuby, až v létě vyrazíte na dovolenou s kolem, pak vás nechceme strašit, ale… penziony i chalupy už se na další sezónu ...
zobrazit detailHodnotilo 63 uživatelů. Průměrné hodnocení 6.1/10

Reklama

Doporučujeme

Přihlašte se