Dovolená snů v hotelu Jezerka

Slyšíte? Léto už klepe na dveře. Takže právě teď je nevyšší čas pro výběr letní dovolené, než nejvýhodnější nabídky frnknou před nosem. Hotely totiž stále nabízí slevy za včasný nákup. A ideálním místem pro dovolenkové spočinutí je rozhodně hotel Jezerka!

Jen si to představte – to báječné místo uprostřed Železných hor, na břehu Sečské přehrady, které láká k odpočinku, ale skvěle se hodí i pro aktivní dovolenou. A to klidně s celou rodinnou a rovnou na týden.

Reklama

Vyžití si tu najde opravdu každý. Je libo do sytosti relaxovat v jednom z nejmodernějších Wellness & Spa u nás? Sauna, vířivka, relaxační hudba, masáže… Cítíte tu pohodu? A nemusíte mít obavy, o Vaše ratolesti bude postaráno – v odpoledních hodinách je v hotelu pohlídají a zabaví. Rodiče si přeci také zaslouží nějaký ten čas pro sebe.

V hotelu Jezerka není rozhodně místo pro nudu! Dále totiž nabízí spoustu sportovišť, venkovní i vnitřní bazén, půjčení kol, loděk, čtyřkolek či jízdy na koni. A i v případě nepříznivého počasí nemusí hosté zoufat, zabaví je totiž bohatý animační program nebo sportovní turnaje.

A když po těch všech aktivitách vyhládne, rozhodně přijde vhod večeře se salátovým barem zdarma. Po ránu zase jistě každého potěší opravdu bohatý snídaňový bufet. Za vše hovoří i fakt, že zhruba třetina všech hostů se do hotelu opakovaně vrací. No není divu…

jezerka_03

jezerka_02

Interneotvé stránky: http://www.jezerka.cz/

Reklama