Již tuto sobotu – Trampské Pikovice

Trampové, vodáci a všichni ctitelé dobré hudby,
zveme vás na první ročník Trampských Pikovic, který bude vonět dálkami, rozeklanými skalami, stříbrnými peřejemi, bílou kánoí, tramskou hudbou a vším, co potkáváme na svých toulavých cestách. Pokud máte čas a chuť, rádi vás, příznivce Sázavy přivítáme 18.5. v tábořišti v Pikovicích.

Předběžný program:
11:00 – 11:30 Kamarádi Staré řeky
11:45 – 12:15 Scarabeus
12:30 – 13:30 Hop Trop
13:45 – 14:45 Pacifik
15:00 – 16:00 Spirituál kvintet
16:15 – 17:15 Poutníci
17:30 – 18:15 Paběrky Marko Čermáka
18:30 – 19:00 Jitka Vrbová
19:15 – 20:15 Taxmeni
20:30 – 21:15 Vlak na Dobříš
21:30 – 22:00 Epy de mye

Pořadem provází Miloš Keller a Míla Pražák
Za zvuk a světla ručí Pája Jindrák Lišák
Pořadatel akce : Míla Pražák mila(at)dronte.cz

Vstupné: Dospělí 200 Kč, děti od 12.let  100 Kč
 
Doporučujeme si s sebou vzít karimatky, deky, celty, sedí se na posekané louce. Občerstvení a toalety zajištěny. V doprovodném programu budeme jezdit na kánoích a raftech. Účastníci festivalového sobotního splutí z Týnce nad Sázavou do Pikovic od Půjčovny Dronte mají 50% slevu na vstupenku.
Doprovodný program:  jízda na kánoích, raftech a kajacích

Interneotvé stránky: http://www.dronte.cz/

Reklama