PŘIJEĎTE SI UŽÍT BÁJEČNÉ LÉTO DO CENTRA BABYLON! ČEKÁ NA VÁS PLNO ZÁBAVY, ODPOČINKU I RELAXACE.

Zábavní komplex v severních Čechách nabízí skvělé zázemí pro letní dovolenou, která bude bavit děti i dospělé. Pod jednou střechou najdete mnoho atrakcí. Pro maximální pohodlí je součástí areálu baby friendly hotel.

ATRAKCE PRO CELOU RODINU NA KAŽDÉM KROKU 

Reklama

Vstupem do Aquaparku se rázem ocitnete ve sci-fi světě kapitána Nema se třemi tobogány, adrenalinovým trychtýřem, širokou skluzavkou i divokou řekou. V zákoutích přímořského městečka naleznete vodotrysky, gejzíry, vířivku a tajemné jeskyně. Působivou podívanou nabízí 3x denně 3D Laser show spojující hru barev, fascinující animace a dýmové efekty. Prostor k odpočinku skýtá Saunový svět.

Kromě vodní zábavy určitě navštivte Lunapark. Dětský svět, kde na vás čeká vláček s kachničkami, řetízkový kolotoč, nafukovací hrad, trampolína, autodrom, vodní střílečka, simulátor divokého býka „Torro“, horolezecká stěna a další atrakce. Rodičům a odvážným dětem doporučujeme 4D KINO a 9D virtuální realitu. Rodinný souboj můžete uspořádat v Laser game nebo na Bowlingu.

ZASLOUŽENÝ RELAX

Rodiče mohou využít k odpočinku rozsáhlé Wellness centrum, které na ploše větší než 1 000 m2 nabízí sauny, římskou páru, vířivku, bylinkovou inhalaci, oxygenoterapii, masáže a mnoho dalších procedur.

PERFEKTNÍ PRO RODINY S DĚTMI

Abyste stihli využít všech možností, které komplex nabízí, doporučujeme využít ubytování WELLNESS HOTELU BABYLON přímo v komplexu. Hosté mohou s dětmi navštívit animační klub, kde probíhají různé výtvarné aktivity. Pro rodiny s dětmi je navíc připravena speciální akce, kdy má dítě ve věku do 13 let ubytování zdarma. Hotel nabízí též výhodné a tematicky zaměřené pobytové balíčky. Pokud má být dovolená aktivní, pak sáhněte po ubytování s balíčkem zábavy, se kterým můžete denně neomezeně navštěvovat atrakce komplexu, ale i moderní science iQLANDIA a libereckou ZOO! Letní dny Vám navíc zpestří bohatý animační program, který nabídne spoustu legrace, tance, her a soutěží.

Více informací: www.HotelBabylon.cz a www.CentrumBabylon.cz

Reklama